Artykuł

Budimex sponsorem Stomilu na kolejne dwa lat, fot. Paweł Piekutowski

Budimex sponsorem Stomilu na kolejne dwa lat, fot. Paweł Piekutowski

Nowa umowa z Budimexem

29.10.19 12:59   em   9  

Budimex przedłużył umowę sponsorską ze Stomilem Olsztyn. Firma będzie wspierała nasz klub przez kolejne dwa lata.

– Jesteśmy partnerem Stomilu Olsztyn od 2016 roku i z satysfakcją przedłużamy umowę sponsoringową, łączącą Budimex i Stomil Olsztyn na kolejne dwa lata - mówi Cezary Mączka, dyrektor Zarządzania Zasobami Ludzkimi Budimex SA.

I dodaje: - W ramach zawartego porozumienia oddłużamy też klub na kwotę blisko sześćset tysięcy złotych. Byliśmy przez te ostatnie lata z piłkarzami i kibicami Stomilu zarówno w chwilach radości, ale też bardzo trudnych. Uważamy współpracę z klubem za bardzo korzystną dla obu stron. Wiążemy się z klubem w większym stopniu, wykorzystując go jako dźwignię marketingową, także do poszukiwań pracowników i employer brandingu. Jesteśmy szczęśliwi z wyników piłkarzy, szczególnie w rundzie wiosennej i jesiennej rundy w 2019 roku. Aktualna pozycja Stomilu w tabeli jest najlepsza od pięciu lat.

– Jesteśmy zaszczyceni, że, za naszym pośrednictwem, firma Budimex SA zdecydowała się rozszerzyć zakres promocji swojej marki na terenie Olsztyna oraz całego województwa warmińsko-mazurskiego mówi Robert Jurga, prezes Stomilu. - Podpisany dziś aneks rozszerza nasze działania o nowe usługi świadczone przez Stomil Olsztyn względem naszego wieloletniego partnera na kolejne dwa lata, m. in., na polu prowadzonej przez spółkę rekrutacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finału prowadzonych rozmów, które doprowadziły do zwiększenia finansowania naszego klubu. Jestem przekonany, że dzięki wsparciu okazanemu przez Budimex SA, oraz za pośrednictwem firmy, będziemy mogli, pod szyldem “Dumy Warmii”, rozwijać sport nie tylko pierwszoligowy, ale również młodzieżowy.

Tagi: Stomil Olsztyn, Budimex


Komentarze

 1. 30.10.19 07:16 Czaro2011

  Gacek Z za czasów Jabłońskiego rundę jesienną zakończyliśmy chyba na 4 miejscu. Na wiosnę były porażki z kilkoma remisami, przez co ostatnie mecze prowadził Łopatko.

 2. 30.10.19 06:48 crispy

  A za 5-6 a może 10 lat puchary ! Autobanem Budimex' u do Europy !

 3. 30.10.19 06:32 chodi

  Czyli cel jest jasny. Dwa , trzy lata i awans do EKSTRAKLASY! Teraz już wiadomo po co te dodatkowe 2,5 tyś krzesełek. Niech żyje STOMIL!!! I .... BUDIMEX OCZYWIŚCIE!!! Jeszcze raz DZIĘ-KU-JE-MY!

 4. 29.10.19 22:34 Gacek Z

  a kiedy to klub był wyżej w tabeli na koniec rundy? w jakim sezonie?

 5. 29.10.19 18:15 SzEFoo

  *dla klubu

 6. 29.10.19 18:14 SzEFoo

  Budimex chce pomóc w awansie do ekstraklasy w ciągu 2-3 lat. Zwiększa finansowanie, umarza 600 tys zł pożyczki od klubu. Czego chcieć więcej. Dziękujemy i Powodzenia !

 7. 29.10.19 17:00 A.

  Bardzo dobra wiadomość. Brawo. Pytanie... ile na obecną chwilę wynosi zasłużenie klubu?

 8. 29.10.19 16:29 chodi

  Brawo!!! Dziękujemy, Budimex S.A.!!! :)

 9. 29.10.19 14:22 Lejtnant

  Grzybowicz! Nowy stadion dla Olsztyna!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!