Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Oświadczenie OSiR-u

30.11.17 20:18   -   7  

Prezentujemy w oryginale oświadczenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie na temat odwołanego meczu Stomilu Olsztyn z Wigrami Suwałki.

W związku z odwołaniem meczu I ligi piłki nożnej pomiędzy Stomilem Olsztyn a Wigrami Suwałki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje co następuje:

- Gospodarze obiektu wspólnie z pracownikami klubu dołożyli wszelkich starań, aby mimo obfitych opadów śniegu zaplanowane na 30.11.2017 r. spotkanie doszło do skutku;

- O godzinie 17.00 sędzia meczu Dawid Bukowczan, po wnikliwej analizie stanu murawy, oświadczył obu zespołom, że mecz odbędzie się zgodnie z planem i zarządził jedynie odśnieżenie linii oraz obu pól karnych;

- O godzinie 18.15 (po pracy kilkudziesięciu osób, w tym pracowników OSiR, klubu Stomil, Socios Stomil i piłkarzy grup młodzieżowych Stomilu), prace zostały ukończone, a boisko zgodnie z instrukcjami arbitra było przygotowane do gry;

- Śnieżyca jednak nie ustawała. W międzyczasie przesłano do siedziby PZPN dokumentację fotograficzną stanu boiska i na jej podstawie, po naradzie sędziego z obserwatorem meczu, mając na uwadze zdrowie piłkarzy zdecydowano się odwołać mecz ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. W żadnym wypadku, zarówno sędzia jak i obserwator meczu, w pomeczowych protokołach nie obarczył gospodarzy winą za taki stan rzeczy.

Tagi: OSiR, Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 02.12.17 11:35 Wielki Stomil

  Miasto miało budować baze treningową na Warmii projekt zostal zrobiony kasa została za projekt zapłacona a miasto co ? projekt odrzuciło!!!! bo coś im sie nie podobało miały być pieniądze z ministerstwa większośc wkładu i z miasta ! odrzucili teraz pomagaja w kortowie lekkoatletyczny budawac tez pieniadze beda z ministerstwa jeszcze sie okaze ze przez kortowo Olsztyn nie dostanie pieniedzy na baze na Warmii!! to sa kurwa jakies jaja w tym miesci rozwiazac osir pogonic grzymowicza i jego swite!!!

 2. 30.11.17 22:05 Damiano(S)

  W tym olsztynie nigdy nie bedzie dobrze. Stadionu tez sie nie doczekamy raczej on nigdy nie powstanie. Jedynie o 40kn w oddalonej Ostrodzie mozemy tam sobie popatrzec na fajny maly stadionik :)

 3. 30.11.17 21:59 HP

  A sam pomyślisz kiedyś. Jesteś pionkiem do zabicia.Kręci Tobą (p)rezydent, a teraz ,,sędzia powiedział, to tak zrobiłem"Bierz pod pachę pryncypała i wypad, chodzące reklamy obciachu.

 4. 30.11.17 21:33 Darek

  Ps. Po co to oświadczenie? A dlatego, że zrobiło się Wam koło dupy. Tyle w temacie AMATORZY Z AMATORSKIM DYREKTOREM

 5. 30.11.17 21:29 Darek

  O której zaczął działać OSIR? O której podjęto decyzję, aby odśnieżać boisko? Ile osób odśnieżało nie będąc pracownikami OSIRu? Ilu pracowników tej instytucji zaangażowanych było w odśnieżanie? Czemu Pan M. tak krzyczał na Janusza Bucholca? NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ TYM OŚWIADCZENIEM. DALIŚCIE DUPY na samym początku. Gdyby nie Socios i Prezes Robert nawet pół pola karnego nie byłoby odśnieżone!!! ŻENADA!

 6. 30.11.17 21:07 Fanatyk_OKS

  Wnoszę o przyznanie kolejnego medalu dla OSiRu, a dodatkowo medal za krzewienie kultury fizycznej i sportu w mieście Olsztyn dla (p)rezydenta piotra grzymowicza...

 7. 30.11.17 20:35 Pawlik

  litwinski do dymisji

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!