Stomil II Olsztyn 1:4 Granica Kętrzyn. Fot. kibic Stomilu Olsztyn

Rezerwy Stomilu przegrały z Granicą Kętrzyn

02.05.21 12:58   kot   7

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały w Mrągowie 1:0 drugą połowę meczu z Granicą Kętrzyn. Gola dla naszej drużyny zdobył Kamil Dajnowski. W całym meczu padł wynik 1:4.

Wynik meczu otworzył w 2. minucie Łukasz Swacha-Sock, strzelając bramkę z rzutu wolnego z okolic 25. metra. W 18. minucie po dośrodkowaniu z prawej strony Jakub Jurczak umieścił piłkę we własnej bramce. W 36. minucie akcję lewą stroną przeprowadziła Granica, Alan Szerejko odbił piłkę, do której dopadł Łukasz Swacha-Sock i strzelił swojego drugiego gola w tym meczu. 4 minuty później ponownie Alan Szerejko odbił piłkę, co wykorzystał tym razem Marcin Dwulat.

Stomil II grał bardzo ambitnie, z werwą, determinacją i rozegrał kapitalne spotkanie. W pierwszej połowie olsztyńska drużyna trafiła w spojenie słupka z poprzeczką oraz w słupek. Ponadto raz Łukasz Jegliński wypuścił młodszego kolegę na sytuację sam na sam, ale ten uderzył nad bramką. Efektem dobrej gry Stomilu była bramka Kamila Dajnowskiego w 63. minucie gry, który zdecydował się na strzał z dystansu, po którym skapitulować musiał Kamil Jaworski. Niemniej liczbą okazji do zdobycia bramki można by śmiało obdzielić kilka meczów, dzięki czemu dzisiaj możemy mówić o sukcesie drużyny rezerw, która wygrała jedną połowę z wyżej notowaną Granicą Kętrzyn.

• Stomil II Olsztyn - Granica Kętrzyn 1:4 (0:4)

0:1 - Łukasz Swacha-Sock (2), 0:2 - Jakub Jurczak 18 (s), 0:3 - Łukasz Swacha-Sock (36), 0:4 - Marcin Dwulat (40), 1:4 - Kamil Dajnowski (63)

Stomil II Olsztyn: 1. Alan Szerejko - 9. Kacper Walendykiewicz (79, 10. Konrad Krogól), 6. Szymon Dowgiałło, 24. Jakub Jurczak, 55. Łukasz Sadowski (73, 19. Kacper Grzeszczyk), 20. Mateusz Jońca - 21. Łukasz Jegliński (46, 26. Jakub Kisiel), 18. Hubert Świder, 16. Kamil Dajnowski, 17. Bartosz Pieńczykowski - 77. Michał Żukowski (46, 97. Łukasz Borkowski).