Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Sokół Sokółka

Do zobaczenia na ligowych boiskach dopiero w marcu...

2010/2011 - Druga Liga Olsztyn - stadion Stomilu
Stomil Olsztyn 1:0 Sokół Sokółka
0:0
51' Łukasz Suchocki Bramki
ż Arkadiusz Koprucki
ż Łukasz Tumicz
Bramki Stomil Olsztyn: 33. Rafał Gikiewicz - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 23. Arkadiusz Koprucki, 7. Paweł Głowacki - 87. Jakub Kowalski, 11. Robert Tunkiewicz, 10. Daniel Michałowski (19, 6. Krzysztof Filipek), 24. Michał Renusz - 12. Łukasz Tumicz (76, 14. Bogdan Miłkowski), 9. Łukasz Suchocki (89, 20. Paweł Alancewicz).
Sokół Sokółka: 12. Łukasz Trudnos - 17. Grzegorz Jóźwiak, 18. Paweł Naliwajko, 14. Emil Pracz, 9. Michał Mościński - 19. Mateusz Butkiewicz (61, 6. Piotr Andrzejewski), 5. Wojciech Zalewski, 8. Michał Kopeć (61, 2. Dzidosław Żuberek), 10. Kamil Wojtkielewicz, 11. Norbert Toczydłowski (69, 16. Ernest Konon) - 15. Marek Gołębiewski.
Szczegóły Sędzia: Marcin Muszyński (Łódź).
Widzów:

To już jest koniec. 20 punktów zdobytych na koniec rundy jesiennej to dorobek jaki wywalczyli piłkarze OKS 1945 Olsztyn. W ostatnim meczu podopieczni Zbigniewa Kaczmarka wygrali 1:0 z Sokołem Sokółka.

Zwycięstwo w meczu zapewnił Łukasz Suchocki. W drugiej połowie spotkania w swoim stylu, przebojem wdarł się w pole karne i zmieścił piłkę przy słupku. Była to jedyna bramka w tym meczu. Generalnie przez całe spotkanie wiało straszną nudą. Już po pierwszych minutach kibice na stadionie między sobą wymieniali uwagi i stwierdzali, że czeka nas długie 90 minut. - Chyba wolę, żebyśmy grali takie mecze i zdobywali punkty, niż mamy grać ładny futbol, ale nieskuteczny i bez zdobyczy punktowych - mądrze spotkanie podsumował Łukasz Suchocki.

Zwycięstwo w meczu pozwoliło ekipie Zbigniewa Kaczmarka wydostać się ze strefy spadkowej i OKS 1945 przezimuje ponad pięć miesięcy na piątej pozycji w tabeli. - Wygraliśmy to spotkanie zasłużenie. Nie sposób w jaki ten mecz wygramy, a zwycięstwo się liczyło dzisiaj w spotkaniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę w jakiej sytuacji się znajdujemy. Udowodniliśmy, że chcemy wygrywać, tworzymy kolektyw i mamy potencjał, żeby dobrze grać i takie momenty w spotkaniu dzisiaj można było zauważyć - mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener OKS 1945 Olsztyn Zbigniew Kaczmarek.

W lipcu tego roku zespoł OKS 1945 Olsztyn rozpoczął rundę jesienną od spotkania w Pucharze Polski z Sokołem Sokółka. Z tym samym rywalem przyjdzie się zmierzyć podopiecznym Zbigniewa Kaczmarka na koniec rundy. Początek meczu w sobotę o godz. 13:00.

Sytuacja zespołu w tabeli jest dramatyczna. OKS 1945 Olsztyn zajmuje czwarte od końca miejsce w tabeli. Ewentualne zwycięstwo w sobotnim meczu pozwoli wyprzedzić Sokoła Sokółka. Nasz najbliższy rywal ma bowiem 20 punktów, czyli o trzy więcej niż OKS 1945 Olsztyn.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na ostatni w tej rundzie pojedynek na stadionie Stomilu!

W trakcie meczu odbędzie się spotkanie kibiców z FC i dzielnic Olsztyna. Temat? Najbliższa przyszłość spraw kibicowskich.