Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Stal Rzeszów

0:1
Bramki Paweł Rzeźnik 18'
kartki Łukasz Krzysztoń ż
Daniel Dylewski ż
Bramki Stomil Olsztyn: 33. Michał Leszczyński - 13. Radosław Stefanowicz, 5. Paweł Baranowski, 3. Rafał Remisz, 7. Paweł Głowacki - 26. Dominik Kun (80, 24. Karol Żwir), 16. Bartosz Szaraniec (71, 11. Robert Tunkiewicz), 21. Łukasz Jegliński, 10. Daniel Michałowski (58, 25. Paweł Łukasik), 20. Michał Świderski - 6. Krzysztof Filipek (78, 4. Ángel Segarra).
Stal Rzeszów: 33. Tomasz Wietecha - 5. Szymon Solecki, 3. Sebastian Przybyszewski, 13. Donatas Nakrošius, 14. Piotr Klepczarek - 6. Dawid Florian (76, 8. Daniel Dylewski), 27. Tomasz Margol, 2. Michał Lisańczuk, 9. Łukasz Krzysztoń (78, 15. Damian Jędryas), 7. Kamil Stachyra - 17. Paweł Rzeźnik (58, 19. Mateusz Jędryas).
Szczegóły sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków).

W sobotnim spotkaniu było ewidentnie czuć wakacje. Stomil Olsztyn przegrał 0:1 ze Stalą Rzeszów na pożegnanie z II ligą w Olsztynie.

Jedyna bramka spotkania padła w 18. minucie. Michała Leszczyńskiego pokonał Paweł Rzeźnik. Napastnik Stali Rzeszów strzelił praktycznie do pustej bramki. Olsztyński debiutant obronił najpierw mocny strzał i chciał skierować piłkę do Rafała Remisza, ale niestety nie zauważył zawodnika z Rzeszowa.

Stomil Olsztyn w trochę przemeblowanym składzie zagrał słabo. Nie stworzyliśmy sobie praktycznie żadnej akcji. Na całe szczęście plan został wykonany i jesteśmy już w I lidze. Na konferencji prasowej trener Zbigniew Kaczmarek zapowiedział, że do Krakowa jedziemy po wygraną. Trzymamy kciuki za realizację!

Mini-relacja live:

90+4' - Koniec meczu. Przegraliśmy 0:1.

90' - Żółta kartka dla Daniela Dylewskiego.

80' - Karol Żwir wszedł za Dominika Kuna.

77' - Angel Segarra wszedł za Krzysztofa Filipka. Damian Jędryas wszedł za Łukasza Krzysztonia, który schodził tak długo, że arbiter pokazał mu żółtą kartkę.

75' - Daniel Dylewski wszedł za Dawida Floriana.

70' - Robert Tunkiewicz wszedł za Bartosza Szarańca.

57' - Paweł Łukasik wszedł za Daniela Michałowskiego. Mateusz Jędryas zmienił Pawła Rzeźnika.

46' - Początek drugiej połowy.

45+1' - Koniec pierwsze połowy spotkania.

18' - GOOL! Stal obejmuje prowadzenie po bramce Pawła Rzeźnika.

1' - Początek meczu.