Relacja z meczu Warta Poznań - Stomil Olsztyn

Kolejny remis z drużyną z dolnej części tabeli

2012/2013 - I Liga (20. kolejka) Poznań - 22 maja 2013 r.
godz. 17:00

Warta Poznań 1:1 Stomil Olsztyn
0:0
61' Marcin Trojanowski Bramki Paweł Piceluk 48'
ż Tomasz Magdziarz kartki
Bramki Warta Poznań: 12. Adrian Lis - 20. Wojciech Wilczyński, 5. Maciej Wichtowski, 13. Adrian Bartkowiak, 8. Adam Gajda - 7. Tomasz Magdziarz, 16. Alain Ngamayama (76, 24. Wojciech Onsorge), 11. Paweł Giel (79, 18. Leszek Nowosielski), 25. Mateusz Pogonowski, 21. Marcin Trojanowski - 9. Krzysztof Bartoszak (64, 10. Marcin Klatt). 
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 3. Rafał Remisz, 27. Kamil Hempel - 17. Tomasz Strzelec, 21. Łukasz Jegliński (67, 31. Michał Glanowski), 7. Paweł Głowacki, 55. Grzegorz Lech (79, 13. Dominik Kun), 6. Paweł Kaczmarek - 11. Paweł Piceluk (74, 87. Szymon Kaźmierowski). 
Szczegóły sędziował: Mirosław Górecki (Katowice).
widzów: 400.

w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Relacja

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali 1:1 z Wartą Poznań. Jedyną bramkę dla naszego zespołu na początku pierwszej połowy strzelił Paweł Piceluk.

Kibice Stomilu Olzstyn mogą żałować, że dzisiaj Stomil Olsztyn nie grał z drużyną z czołówki tabeli, bo wtedy pewnie byśmy wywieźli komplet punktów. Narzekać jednak też nie mamy prawa bo nie pozwoliliśmy Warcie na zdobycie kompletu punktów i nasza sytuacja w tabeli nadal jest bardzo korzystna.

Podobnie jak w ostatnim meczu w Legnicy Stomil Olsztyn rozpoczął drugą połowę od mocnego uderzenia. Bramkę zdobył Paweł Piceluk, który wykorzystał dobrą kombinacyjną akcję Grzegorza Lecha oraz Łukasza Jeglińskiego.

Do wyrównania doprowadził Marcin Trojanowski, który odważnie wszedł w pole karne. Ryzyko się opłaciło i Warta zdobyła bramkę na wagę jak się później okazało jednego punktu.

Stomil Olsztyn nadal ma przewagę siedmiu punktów nad Wartą Poznań. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka wykonali kolejny krok w stronę utrzymania w I lidze. Kolejny mecz nasi piłkarze zagrają w sobotę z Okocimskim KS Brzesko. Początek meczu o godzinie 16:00.

em


Zapowiedź

W środę (22 maja) o godzinie 17:00 w Poznaniu piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrają kolejne ważne spotkanie w walce o utrzymanie w pierwszej lidze. Ich rywalem będzie Warta.

"Biało-niebiescy" po sobotniej wygranej w Legnicy udali się na minizgrupowanie do Jarocina. Tam w skupieniu przygotowują się do kolejnego ważnego meczu o punkty. Tym razem podopieczni Zbigniewa Kaczmarka będą chcieli pokonać słabo grającą wiosną Wartę. Stomil będzie musiał sobie radzić bez kontuzjowanego Łukasza Suchockiego, którego w tym sezonie już najprawdopodobniej nie ujrzymy na boisku. Jego miejsce na prawej stronie pomocy zajmie Tomasz Strzelec, który w Legnicy zaliczył poprawny występ.

Wierzmy, że dobra passa zostanie podtrzymana przez "biało-niebieskich" i zwycięstwo w Poznaniu w znacznym stopniu przyczyni Stomil do utrzymania w szeregach pierwszej ligi.

Podziękowania dla władz klubu za pomoc w organizacji wyjazdu kibiców Stomilu na to bardzo ważne spotkanie!

mmks