94' Koniec meczu.
91' Arbiter doliczył 3 minuty.
85' Żółtą kartką ukarany Adrian Karankiewicz 1
80' Adrian Karankiewicz wszedł za Pawła Głowackiego. 1
79' Zamieszanie w polu karnym Tych, ale nic z tego. Nadal przegrywamy. 1

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Tychy - 17 marca 2017 r., godz. 17:45

Wyprawa po pierwsze zwycięstwo w tym roku

16.03.18 10:58   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn wyjechali na kolejne wyjazdowe spotkanie w tym roku. Podopieczni Kamila Kieresia zagrają z GKS-em Tychy. Początek meczu o godz. 17:45.

Stomil w rundzie jesiennej przed własną publicznością pokonał 2:0 GKS Tychy po bramkach Grzegorza Lecha oraz Łukasza Sołowieja. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że obecny trener Stomilu Olsztyn Kamil Kiereś wprowadził w 2016 roku do I ligi GKS Tychy.

Z powodu czterech żółtych kartek w meczu nie zagra Wiktor Biedrzycki.

- Niezależnie także od rozstrzygnięcia w Polski Związku Piłki Nożnej my w końcu musimy zacząć wygrywać, bo punkty są nam bardzo potrzebne do zrealizowania celu jakim jest utrzymanie - mówi przed meczem Marcel Ziemann. - I nie ma to znaczenia, że ten mecz jest na wyjeździe, trzeba tak zagrać żeby zgarnąć trzy punkty.

Nieoficjalnie mówi się, że PZPN nie przyznał walkoweru na niekorzyść Stomilu, o co starał się Ruch Chorzów. Mecz ze sląskim klubem ma odbyć się 2 lub 23 maja. Czekamy jednak na oficjalny komunikat związkowy.

W niedzielę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają także sparingowe spotkanie z Mrągowią Mrągowo. Trener Kiereś wystawi do gry piłkarzy, którzy nie zagrają w meczu z GKS-em. Mecz odbędzie się na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Mrągowie. Początek o godz. 14:30.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Tychy, I liga


Komentarze

  1. 16.03.18 11:19 waldi812

    Coś już o odrzuceniu wniosku Ruchu Hajduki Wielkie piszą: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/743498/znana-decyzja-w-sprawie-meczu-stomilu-olsztyn-z-ruchem-chorzow

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!