Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil - GKS Tychy

22.08.17 22:39   kru   1  

Stomil Olsztyn pokonał na własnym stadionie 2:0 GKS Tychy. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem obydwu trenerów.

Tomasz Asensky, trener Stomilu:
- Składam gratulacje piłkarzom, że walczyli o każdy metr boiska. To było widać. Właśnie o tym mówiliśmy na odprawie oraz na analizie po ostatnim meczu, gdzie zagraliśmy trochę może otwartą piłkę. Przestrzegałem, że ta liga rządzi się swoimi prawami. Konsekwencją i determinacją można tutaj wiele pod warunkiem, że jeden będzie pracował za drugiego; że stworzymy zespół. Uważam, że taki właśnie zespół dziś stworzyliśmy - każdy wspomagał kolegę, każdy dobrze życzył koledze i za to, w konsekwencji, zostaliśmy nagrodzeni. Właśnie dzięki temu zwyciężyliśmy w wymiarze 2:0. Oczywiście mecz się dla nas dobrze ułożył. Byliśmy bardzo skuteczni w początkowej fazie spotkania. Mieliśmy taki plan, aby poczekać. Wiedzieliśmy, jak grają Tychy: chcieliśmy poczekać na przeciwnika, nie przestraszyć się go. Byliśmy blisko siebie, byliśmy zwarci i dzięki temu zwyciężyliśmy.

Jurij Szatałow, trener GKS-u:
- Bardzo prosto to wyglądało przez pierwsze 30 minut. Nas nie było, zostaliśmy w autobusie. Po dwóch kwadransach coś się zaczęło dziać. Druga połowa była już na pewno inna. Wynik 2:0 po 10 minutach to już było zbyt wiele. Przespaliśmy pierwszą połowę.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Tomasz Asensky, Jurij Szatałow, GKS Tychy, konferencja prasowa, I liga


Komentarze

  1. 22.08.17 22:51 Wielki Stomil

    trenerze moze nalezy zdobywac i walczyc w pierwszych minutach a nie czekac az nam wjebia bramke!!! BRAWO ALE CHWALIC NIKOGO NIE ZAMIERZAM CZEKAM NA PKT NA WYJEZDZIE W KONCU!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!