96' Koniec spotkania. Stomil przegrał 3:4 z Polonią Bytom.
91' Co najmniej 5 minut szans na remis.
86' Polonia prowadzi 4:3!
83' Druga żółta kartka dla Igora Kośmickiego. Gramy do końca meczu w osłabieniu.
82' Gospodarze doprowadzają do wyrównania! Mamy 3:3. 76

"3. połowa" po meczu Polonia Bytom - Stomil Olsztyn 4:3. ZOBACZ WIDEO!

02.10.23 09:21   em   22

We wtorek wyemitowaliśmy pierwszy raz program "3 połowa". Zapraszamy na studio pomeczowe po wyjazdowym spotkaniu Stomilu Olsztyn z Polonią Bytom. Olsztynianie przegrali to spotkanie 3:4.

Emil Marecki analizował spotkanie z dwójką gości. W studiu byli obecni Paweł Alancewicz (były piłkarz Stomilu i Polonii Bytom) oraz Bartosz Kucharski (były rzecznik prasowy Stomilu).

Program "3. połowa" będzie zawsze emitowany na żywo w każdy wtorek o godzinie 19:45. Kolejnymi goścmi będą Janusz Bucholc (trener Stomilu Olsztyn) oraz Bartłomiej Duda (były trener grup juniorskich Stomilu Olsztyn).

Zapraszamy do oglądania! Dajcie łapkę w górę na YT i subskrybujcie nasz kanał.

A na Stomilanki nawet rodzice i znajome nie będą chodzić jak w kadrze 2 dziewczyny z Olsztyna, w tym jedna kontuzjowana.

2. 05.10.23 20:47 kot

Bo nikogo nie obchodzi piłka kobieca, szczególnie kobiet. To smutna prawda.

3. 05.10.23 18:44 tomaso

Z innej bajki, miasto tak dba o to, aby nie wydać zbyt dużo na utrzymanie stadionu, tymczasem właśnie przejeżdżałem tamtędy, jupitery świeciły, potem przeczytałem na profilu OSiR, że Stomilanki grały mecz. Jedno zdjęcie przedstawiało trybuny. Nie było widać ani jednego kibica

4. 04.10.23 12:39 stomil 14/88

Dokładnie, z opcją ale jeżeli jakiś klub np. Z pierwszej ligi lub ekstraklasy zaproponuje lepiej to w sezonie 2025/2026 za darmo będzie grał gdzie indziej

5. 04.10.23 08:26 Bart

Stomil 14/88 dla ścisłości "16-letni golkiper związał się z „Dumą Warmii” dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia!" takie info było podawane oficjalnie przez klub

6. 04.10.23 08:02 stomil 14/88

@Has. Nie mogę się z tobą zgodzić, chociaż cieszę się że grają młodzi, że Małkowski rozwija talenty, ale jak pisałem wcześniej, kontrakt na 2 lata bez 100% przedłużenia, to jest słabo profesjonalne z naszej strony. Jakubowski grał dość równo, ale w tym meczu dał ciała. Przy pierwszej bramce w 22 minucie wpakował Bezpalca, on grał przodem i widział najlepiej całą sytuację. A przy 3 i 4 nawet nie spróbowaspróbował wyjść Polonia to zauważyła i dlatego grali na 5 metr a to jak by nie było pole bramkarza.

7. 04.10.23 06:44 tomaso

Generalnie świetny program, bardzo dobry dobór gości, jeden i drugi mieli sporo ciekawych spostrzeżeń. Tak trzymać

8. 03.10.23 22:32 Emilozo

I to jest właśnie fajne, że nasze opinie się różnią. Co do Jakubowskiego to dodam jeszcze (czego nie zrobiłem w programie), że ufam trenerowi Małkowskiemu, że wie co robi.

9. 03.10.23 22:19 Has

Jakubowski nie jest winny tej porażki... nawet Mądrzyk by tu nie pomógł.

10. 03.10.23 22:16 whs

Emilu nie zgodzę się z Tobą w kwestii bramkarza, chłopak zawinił przy 3 bramkach, we wcześniejszych meczach też miał udział przy golach, a teraz dostaje alibi bo jest Nasz, bo młody, bo nie z Kotwicy... My za chwilę możemy być w strefie spadkowej i dalej będzie wszystko ok bo staramy się grać od tyłu, bo kartki, bo bramkarz młody? To jest już zawodowa piłka i tylko punkty się liczą, a nie ładna gra! Karlik super mecz, ale przy jego bieganiu to max 70 minut i zmiana, zabrakło doskoku przy wrzutkach i efektem 2 gole. Co do Wójcika w defensywie to ja już zauważam że kolejny przeciwnik przenosi grę na stronę Karlikowskiego i wrzuca na długi słupek na Wójcika (o ile się nie mylę to Zagłębie Lubin też tak zagrało). My staramy się grać od tyłu, a jak byśmy mieli piłkarzy umiejących grać od tyłu to oni by nie grali w 2 lidze:)

11. 03.10.23 21:43 stomil 14/88

Wpuszczając 16 latka na bramkę robimy mu krzywdę. 3 bramki jego, doświadczony bramkarz by nie popełnił takich błędów i każdy co chodz trochę zna się na piłce to powie. Przecież my gramy o awans więc o jakim ogrywaniu naszego jest mowa. Bucholc dostał taki skład i zawiel z nim nie za działa. Musimy czekać do przerwy zimowej. A na temat Mlodego Jakubiwskiego, jeżeli ogrywamy go dla siebie to czemu ten 16 dzieciak ma kontrakt na dwa lata, i wieku 18 lat ograny z tąd spierdoli. Czemu nie ma zapisu, że Stomil ma prawo automatycznie przedłużyć umowę. Więc nie wiem o jakim stawianiu na swojego piszecie.

12. 03.10.23 21:23 leokot

3 połowa dobra robota.

13. 03.10.23 19:30 tomaso

A gdzie ten program będzie?

14. 03.10.23 17:37 Emilozo

Tomek uparcie mnie, Kynia czy Kota traktuje tutaj jak dziennikarzy :) A my jesteśmy kibicami, wykonujące takie a nie inne czynności :)

15. 03.10.23 17:08 marduck

Tomek, co do ogrywania obu się zgadzam. To chyba nie dziennikarze, a kibice go wybrali i chwalili. Młody Jakubowski może zagrać słaby mecz i taki mu się przytrafił. Nie ma co wnikać głębiej.

16. 03.10.23 15:57 tomaso

Wolę ogrywać Jakubowskiego i Garstkiewicza, niż weteranów. Poza tym dopiero co dziennikarze uznali go piłkarzem września.

17. 03.10.23 14:11 jacekoks

Nie pomagacie Jakubowskiemu drodzy kibice takimi komentarzami. Nowy bramkarz dla Olsztyna? A co z pozostałymi? Owszem był niepewny, ale niepewnych w tym meczu było 7-8 piłkarzy. Ten zespół jest poprostu słaby. Doprowadzili do tego że na meczu z olimpadą zjawi sie 3000 osób i jest to wersja optymistyczna.

18. 03.10.23 08:44 Jerzy makiel

Pograli jak chłopcy na podwórku. Żenada.W takim składzie i układzie nie da się nic poprawić

19. 03.10.23 07:47 Adass