Relacja z meczu Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

Sparing 2011/2012 Malbork
Chojniczanka Chojnice 1:1 Stomil Olsztyn
0:0
67' Marcin Trojanowski Bramki Dominik Kun 87'
Bramki Chojniczanka Chojnice:
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Erwin Sak) - Janusz Bucholc (67 Paweł Głowacki), Paweł Baranowski, Paweł Sędrowski (46 Cezary Książek), Paweł Głowacki (46 Grzegorz Naczas) - Michał Świderski (46 Łukasz Suchocki), Bartosz Szaraniec (46 Igor Biedrzycki), Robert Tunkiewicz (67 Bartosz Szaraniec), Krzysztof Filipek (67 Dominik Kun), Dominik Kun (46 Tomasz Strzelec) - Paweł Łukasik (46 Bogdan Miłkowski).

W swoim pierwszym spotkaniu sparingowym piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn zremisowali w Malborku z drugoligową Chojniczanką Chojnice 1:1 (0:0).

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli chojniczanie za sprawą Marcina Trojanowskiego, który w 67. minucie uderzył nie do obrony z kilku metrów. "Biało-niebiescy" wyrównali trzy minuty przed końcem gry za sprawą Dominika Kuna. Młody pomocnik olsztyńskiego zespołu skierował futbolówkę do siatki rywali głową.

- Nie będę oceniał żadnego z testowanych zawodników. Mogę powiedzieć tylko tyle, że na razie nikogo nie skreślam - mówił po meczu trener Zbigniew Kaczmarek. - Co do samego spotkania to zaprezentowaliśmy się z przyzwoitej strony, jestem zadowolony - dodał.

W środę piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn rozegrają pierwsze spotkanie sparingowe przed rundą jesienną. Ich rywalem będzie drugoligowa Chojniczanka Chojnice.

Mecz odbędzie się o godzinie 17:00 w Malborku.

Tomasz Strzelec, który przez ostatnie półtora roku grał w Mrągowii Mrągowo, będzie testowany w OKS-ie 1945 Olsztyn w spotkaniu sparingowym z Chojniczanką Chojnice.

21-letni zawodnik występuje jako lewy pomocnik. W swojej karierze wychowanek Warmii Olsztyn grał także w GLKS-ie Nadarzyn.