Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. glosujobo.olsztyn.eu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. glosujobo.olsztyn.eu

Głosujemy w Budżecie Obywatelskim na siłownię dla młodych piłkarzy Stomilu!

01.10.20 20:37   em   9  

Rozpoczęło się głosowanie na projekty w Budżecie Obywatelskim w Olsztynie. Wspólnymi siłami możemy sprawić, że na stadionie przy al. Piłsudskiego 69a powstanie siłownia, z której korzystać będą młodzi piłkarze Stomilu Olsztyn.

Zadanie będzie polegało na remoncie pomieszczeń przeznaczonych pod siłownię, salę do ćwiczeń, zaplecza sanitarnego oraz zakupie profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń.

- Nasz projekt ma na uwadze rozszerzenie infrastruktury sportowej w mieście Olsztyn, dzięki realizacji danego projektu zwiększy się darmowa dostępność dla mieszkańców Olsztyna do profesjonalnego sprzętu sportowego a jednocześnie będzie doskonałą bazą sportową dla młodych sportowców - czytamy na strone glosujobo.olsztyn.eu.

- Dzięki możliwości realizacji danego projektu uda nam się rozwiązać problem dostępności do obiektów sportowych. Korzyścią dla społeczeństwa będzie zwiększenie dostępnych siłowni, rewitalizacja pomieszczeń w budynkach OSiR przy ul. Piłsudskiego 69a.

Ogólnodostępność do siłowni dla mieszkańców Olsztyna będzie w dniach od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 13:00. W pozostałym czasie z siłowni będą korzystać młodzi piłkarze Stomilu Olsztyn.

Koszt inwestycji to 500 tysięcy złotych:

 • 280 000 złotych: - Zakup sprzętu do wyposażenia siłowni (atlasy, ławki, hantle, sztangi, gryfy oraz maszyny do ćwiczeń).
 • 220 000 złotych: - Remont pomieszczeń sal do ćwiczeń o powierzchni łącznej 85m2, sanitariaty 20m2, szatnie po 24m2 wraz z sanitariatami 4m2 wymiana stolarki okna zewnętrzne i drzwi zewnętrzne

Głosować może każdy mieszkaniec Olsztyna. Trzeba podać swoje imię, nazwisko oraz PESEL, a następnie potwierdzić głos SMS-em. Na jeden numer można oddać 5. głosów, więc np. możecie oddać głos sami oraz pomóc w głosowaniu swoim rodzicom czy sąsiadom bez dostępu do internetu. Uprawnienie do głosowania ustala się na podstawie bazy danych osób zameldowanych w Olsztynie oraz - w przypadku osób nie posiadających meldunku w Olsztynie - na podstawie rejestru wyborców.

Głosujemy pod adresem glosujobo.olsztyn.eu na projekt numer 131, czyli „Siłownia Stomil – adaptacja pomieszczeń OSIR przy stadionie”.

Zachęcamy do przyznania jedynie 3. punktów na Stomilowski projekt, przyznanie 2. i 1. punkty na inne projekty zmiejsza szansę na wygranie projektu zgłoszonego przez Akademię Sportu Stomil Olsztyn.

STOMILOWCY! Mobilizacja!

Tagi: Stomil Olsztyn, AS Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 17.10.20 11:30 tomaso

  Jak skutecznie głosować w OBO, pokazują od kilku lat rugbyści. Z byle gówna pieniędzmi z OBO zrobili już stadion, jak się patrzy. Ale tam pracują na to tłumy, każdy zawodnik, członkowie rodziny, zbierają podpisy wśród znajomych. Robią ponadto zbiórki w miejscach publicznych. Na FB parę dni temu znów pokazali gigantyczne ilości wypełnionych kuponów, a przecież ile osób oddaje głos w internecie. A u nas? Odnoszę wrażenie, że nikomu z klubu nie zależy na tej siłowni. Abstrahując od tego, że skoro rugbyści na miejskim stadionie zbierają środki na montaż trybun, to nie rozumiem, dlaczego nie można było takiego projektu zgłosić do OBO na nasz stadion

 2. 09.10.20 16:01 chodi

  Namawiajcie wszystkich do głosowania ! To stomilowski obowiązek 💪

 3. 08.10.20 23:01 SzEFoo

  Stomilowski obowiązek spełniony.

 4. 08.10.20 12:26 zjs

  Moje 3 punkty są.

 5. 07.10.20 20:47 dzik8297

  Zagłosowane👍

 6. 07.10.20 19:19 A Ś

  Glosujemy ! Rodziny namawiac

 7. 02.10.20 07:47 Danielo

  Zagłosowano...

 8. 01.10.20 21:08 Mati Hautamekii

  Zrobione

 9. 01.10.20 20:48 Emilozo

  Głos oddany.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!