Artykuł

Kamil Kiereś, fot. Paweł Piekutowski

Kamil Kiereś, fot. Paweł Piekutowski

Kiereś: Były dobre fragmenty w tym spotkaniu

14.07.18 08:04   em   5  

Po meczu sparingowym Wisła Płock 2:0 Stomil Olsztyn dla oficjalnego portalu klubu wypowiedział się trener olsztyńskiego zespołu Kamil Kiereś.

- Były dobre fragmenty w tym spotkaniu. Stworzyliśmy sobie dobre strzeleckie, ale byliśmy nieskuteczni. Zależało mi na zorganizowaniu sparingu z bardzo mocnym rywalem. Chcieliśmy z tego meczu uzyskać dogłębny materiał, który pozwoliłby nam pracować nad elementami, które jeszcze nie funkcjonują. Musi być proces zgrywania tego zespołu, są takie zależności, które występują, a potem ich brakuje. Są to takie rzeczy, które pozwalały nam wygrywać w końcówce sezonu. Początek pierwszej połowy nie był za ciekawy w naszym w wykonaniu. Słabo weszliśmy w mecz, stąd też był ten rzut karny. Potem 35. minut naszej gry był dobre. Potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, potrafiliśmy stworzyć sobie sytuacje bramkowe. Były doskonałe sytuacje Górala, Piotrka Głowackiego i Włodka Tanczyka. Zabrakło zimnej krwi. Te elementy trzeba poprawić. Kierunkiem naszej gry mają być zwycięstwa. W drugiej połowie było trochę inne zestawienie. Próbowaliśmy innych zawodników z tym powiedzmy szkieletem zespołu, a pod koniec grali także młodzi zawodnicy. Dużo pracy przed nami. Musimy maksymalnie wykorzystywać ten czas, który trzeba gonić, bo okres przygotowawczy jest krótszy. Każdy dzień będzie ważny.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Kamil Kiereś, Wisła Płock, wypowiedź, sparing


Komentarze

 1. 14.07.18 22:14 THE CORE

  O, na zdjęciu widzę że trener już w ciuchach nowego sponsora technicznego. Brawo zarząd, górna półka. :)

 2. 14.07.18 20:55 chodi

  Podstawa to zgranie pierwszego zespołu i bardzo dobre przygotowanie kondycyjne Pamiętajcie że taki Głowacki, czy nawet Leszczynski z sezonu na sezon będą coraz lepiej się prezentować, bo to już ich kolejny sezon w 1 lidze.... zobaczcie ile młodzieżowców teraz gra i jest to ich pierwszy sezon na takim poziomie.... my w tym roku powinniśmy zacząć odcinać kupony z racji doświadczenia ...

 3. 14.07.18 20:31 Wielki Stomil

  jak nazywal sie ten testowany napastnik?

 4. 14.07.18 18:22 Biała Armia

  Transfery widoma sprawa ze trzeba nam jeszcze. Ale skąd forsę wziąć.

 5. 14.07.18 09:15 Wielki Stomil

  Przedewszystkim brakuje nam 2go napastnika i skrzydlowego bo Kun i Tanczyk kontuzjogenny to malo nie licze na Glowackiego bo ten nadaje sie na 20-30 min i ma jeden dobry mecz na runde reszta Zajac wolal bym za goscia jakiegos mlodziezowca i przedewszystkim zmiennila dla Skiby bo to jak broni Leszcz to jest komedia.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!