96' Koniec meczu.
95' Jeszcze jeden rzut rożny. Michał Leszczyński zmierza w pole karne gości. Strzał Ziemanna niecelny. 1
93' Rzut rożny dla Stomilu... Jedna z ostatnich akcji. Zamieszanie w polu karnym... wybita piłka. 1
91' Seria rzutów rożnych dla Stomilu, jednak bez zagrożenia... 1
91' 4 minuty do końca

Artykuł

Adam Łopatko, fot. Łukasz Kozłowski

Adam Łopatko, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Sandecja Nowy Sącz - Stomil

07.05.17 00:23   paju   3  

Po meczu Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn podczas konferencji prasowej wypowiedzieli się trenerzy obydwu drużyn.

Adam Łopatko, trener Stomilu:
- Gratuluję trenerowi Sandecji zwycięstwa, a swojemu zespołowi też gratuluję postawy, bo tej ciężkiej sytuacji jakiej jesteśmy to zawodnicy nie dali się ponieść emocjom, a do końca w piłkarski sposób rywalizowali. Myślę, że to wszystko co mogę powiedzieć. Na sprawy, na które nie mamy wpływu, szkoda tracić energię. Jeszcze raz szacunek dla zespołu za to, że w sportowej atmosferze ten mecz zakończyliśmy.

Radosław Mroczkowski, trener Sandecji:
- Spodziewaliśmy się bardzo trudnego meczu i wiedzieliśmy, że Stomil jest bardzo niewygodną drużyną dla Sandecji. Pokazały to poprzednie rundy, poprzednie mecze. Byliśmy na początku meczu troszkę usztywnieni, bo w głowach coś zaczyna się dziać i myślę, że w momencie kiedy ten mecz się otworzył później to żałuję tych sytuacji, które powinniśmy wykorzystać. Dobrze, że to się nie zemściło, a mogło się zemścić. Później był taki mecz, że tworzyły się sytuacje. Jedna drużyna idzie va banque i druga chce wybronić. To zrozumiałe, że takie rzeczy się dzieją i takie rzeczy powstają. Cieszymy się z punktów i tworzymy sobie szansę, aby to wykorzystać.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz, Adam Łopatko, Radosław Mroczkowski


Komentarze

  1. 09.05.17 10:10 tommy1976

    Mecz z kategorii - "spuszczamy Stomil z ligi" .... W 3 minucie powinna być czerwona kartka dla gościa z Sandecji, za faul od tyłu, na co sędzia odpowiada, że w 3 minucie nie daje się kartek....Sam sędzia tak jak i trener Sandecji to kolesie z Łodzi...Będzie coraz ciężej, ale moment kulminacyjny to chyba mecz w Bytowie...jak tam będzie w plecy to może być lipa z utrzymaniem

  2. 07.05.17 15:25 Emilozo

    Napiszę o tym w Beznapinki :)

  3. 07.05.17 13:29 THE CORE

    Czy ktoś byłby łaskaw przetłumaczyć mi na język polski wypowiedź trenera Łopatko? O co mu chodzi gdy mówi o sprawach na które nie ma wpływu? To jakaś metafora w stylu "KMWTW"? Trener niezły ale publiczne wystąpienia to mieszanka śmiechu i zażenowania...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!