Relacja z meczu Omulew Wielbark - Stomil II Olsztyn

Ostatni mecz rezerw w sezonie zakończony porażką

Grunwaldzka 2, 12-160 Wielbark
Omulew Wielbark 2:0 Stomil II Olsztyn
0:0
62' Michał Kwiecień
74' Sebastian Nowakowski
ż Sebastian Rudzki kartki Bartosz Bartkowski ż
Mateusz Kostek ż
Bramki Omulew Wielbark: 1. Tomasz Przybysz - 2. Cezary Nowakowski, 6. Michał Kwiecień, 7. Damian Kujtkowski (35, 3. Marek Remiszewski), 9. Jakub Miłek, 11. Sebastian Nowakowski, 17. Sebastian Rudzki (77, 8. Paweł Janowski), 19. Dawid Mikulak, 20. Mariusz Miłek (80, 5. Kamil Sasin), 22. Patryk Szczygielski (60, 4. Kamil Dębek), 26. Daniel Włodkowski.
Stomil II Olsztyn: 2. Krystian Burzyński - 12. Dariusz Gawryś, 4. Bartosz Bartkowski, 27. Michał Wiśniewski, 11. Piotr Wypniewski - 18. Krzysztof Szaj (46, 14. Michał Marczyk), 87. Mateusz Kostek, 55. Mateusz Jurczak, 23. Michał Alancewicz (85 Paweł Chendoszka), 21. Wojciech Kajat (70, 15. Paweł Molenda) - 19. Patryk Nowak.
Szczegóły sędziował: Grzegorz Zakrzewski (Elbląg).
widzów: 100.

Piłkarze z Wielbarka strzelili dwie bramki i pokonali piłkarzy Stomilu II Olsztyn w ostatnim meczu IV ligi.

Pierwsza połowa była wyrównana i po 45 minutach był wynik bezbramkowy. W drugiej połowie młodzi piłkarze Stomilu opadli z sił. Efektem były dwie stracone bramki.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn zakończyli sezon na szóstym miejscu.

Rozgrywki czwartej ligi wreszcie dobiegają końca. W sobotę (29 czerwca) o godzinie 16:00 w ramach ostatniej kolejki piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn zagrają na wyjeździe z Omulwią Wielbark.

Trener Michał Alancewicz nie będzie w tym meczu mógł skorzystać z dwóch piłkarzy - Damian Zacheja pauzuje za czerwoną kartkę, a Adrian Żukiewicz za czwartą żółtą kartkę.