Artykuł

Stomil wygrał z Karpatami Lwów, fot. Łukasz Kozłowski

Stomil wygrał z Karpatami Lwów, fot. Łukasz Kozłowski

Stomil wygrał z Karpatami Lwów

09.02.19 12:55   kyn   3  

Stomil wygrał 4:1 z juniorami Karpat Lwów. Bramki dla olsztynian strzelali: Oleksandr Mashnin, Paweł Głowacki, Rafał Maćkowski i Michał Góral.

W pierwszej połowie wystąpił najmocniejszy skład, jakim obecnie dysponuje trener Piotr Zajączkowski. W drugiej części meczu wystąpili juniorzy Stomilu. W Biało-Niebieskich testowany był min. zawodnik GKS-u Wiekielec Paweł Tomkiewicz.Warto nadmienić, że boisko w Mrągowie było bardzo dobrze przygotowane.

W poniedziałek Stomil wyjeżdża na obóz do Niewiadowa. W trakcie zgrupowania olsztynianie zagrają trzy sparingi: we wtorek ze Zniczem Pruszków, w środę z GKS-em Bełchatów i w sobotę z Widzewem Łódź.

- Cieszymy, że sparing się odbył w dobrych warunkach - mówił po meczu trener Piotr Zajączkowski. - W pierwszej połowie zdecydowana dominacja naszej drużyny i dużo sytuacji bramkowych. Strzeliliśmy cztery bramki. W drugiej części generalnie zagrała młodzież. Nie straciła bramki i z tego też się cieszymy. [ CAŁA ROZMOWA Z TRENEREM STOMILU OLSZTYN ]

Stomil: Piotr Skiba (46 Michał Leszczyński) - Janusz Bucholc (46 zawodnik testowany), zawodnik testowany , zawodnik testowany (46 zawodnik testowany ), Lukáš Kubáň (46 zawodnik testowany) - Ołeksandr Masznin (46 Maciej Serbintowicz), Paweł Głowacki (46 Jakub Mosakowski), Łukasz Jegliński (46 Dominik Wasiak), Grzegorz Lech (46 Kensuke Enjō), Rafał Maćkowski (46 zawodnik testowany) - Michał Góral (46 Paweł Tomkiewicz).

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Karpaty Lwów, sparing, Mrągowo


Komentarze

  1. 09.02.19 13:51 chodi

    Brawo, Panowie wierzę że szybko znajdą się godni zastępcy tych co odeszli i na przekór wszystkim utrzymamy się w lidze. Najważniejsze to teraz zgrać pierwszy zespół i liczyć na zdrowie Lecha, Skiby etc... pierwsze 6 spotkań gramy u siebie, a to może być niesamowicie ważne w obecnej sytuacji.

  2. 09.02.19 13:41 Emilozo

    No klub nie podaje nazwisk. Podajemy tych co sami ustalimy.

  3. 09.02.19 13:22 KIBICKA z zatorza

    jadą na obóz to jest nadzieja że będą grać. Dlaczego nie podaje się nazwisk zawodników testowanych. Przecież to nie podejrzani.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!