Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali ze Stalą Rzeszów, fot. Łukasz Kozłowski

Rzeszów - 22 października 2011 r., godz. 15:00

Stomil zremisował ze Stalą Rzeszów

22.10.11 15:15   em   23

Stomil Olsztyn zremisował ze Stalą Rzeszów 1:1 (0:0) i spadł na trzecie miejsce w tabeli. Gola dla olsztynian zdobył w 76. minucie Paweł Łukasik, dla gospodarzy trafił czternaście minut wcześniej Andreja Prokić.

Jako pierwsi gola w dzisiejszym meczu strzelili gospodarze. W 62. minucie Piotra Skibę strzałem głową pokonał Andreja Prokić. Stomil do wyrównania doprowadził czternaście minut później, a na listę strzelców wpisał się Paweł Łukasik.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stal Rzeszów, Rzeszów, Paweł Łukasik, Andreja Prokić, II liga

1. 23.10.11 21:43 tommy1976

tu nie chodzi o prorokowanie. co to za podejście jak sie bierze co będzie? będziesz zadowolony jak zdobędą te 5 pkt??? możemy zapomniec o awansie. teraz trzeba wypunktować żeby potem było ewentualnie co bronić tym bardziej że na wiosnę stal, motor mamy na wyjeździe, a teraz gramy u siebie z garbarnią, pogonią i zniczem, a wyjazd do puław, po prostu nie ma h..a we wsi, takie mecze trzeba wygrywać, jak sie chce awansować

2. 23.10.11 19:45 ebk

ta, nie bądźmy minimalistami, mówimy 10-12 a może będzie 5 lepiej nie bawić się w proroka, bo już kilka razy się na tym przejechaliśmy

3. 22.10.11 21:42 tommy1976

nie bądźmy minimalistami, w tych meczach śmiało trzeba walczyć o 12 pkt. jak się da, ze zniczem trzeba grać u siebie a nie w ostródzie. runda wiosenna bedzie krótsza więc trzeba łapać teraz co się da...

4. 22.10.11 20:30 skorupa

Wydaje mi się że wynik cenny biorąc pod uwagę to że Stal ostatnio się rozkręcała.Teraz zostały nam 4 mecze(z czego 3 u siebie) kolejno jest to Garbarnia,Siedlce,Puławy i na koniec Znicz.W mojej ocenie 10pkt jest do zdobycia i o to trzeba powalczyć.

5. 22.10.11 19:39 kubik

Nie chce narzekac ale wynik bardzo slaby ! Stal w tym sezonie poprostu nie istnieje i jeszcze niedawno byla na 2 miejscu od konca.Kolejny raz tracimy cenne punkty. A remisy jak remisy nic nie daja ! Tylko STOMIL OKS

6. 22.10.11 16:50 F.R.T.

GRATULACJE !! Wynik bajka :) Stal teraz była na fali... 2 meczu u siebie i jedziemy do Puław !!

7. 22.10.11 16:48 mazinho

Koniec . Szkoda tych dwóch punktów ale czytając tę relację to nic szczególnego nie zaprezentowaliśmy i byliśmy zespołem słabszym . Teraz trzeba się sprężyć na Garbarnie . STOMIL OLSZTYN !!!

8. 22.10.11 16:34 mazinho