Artykuł

Zdjęciee jest ilustracją do tekstu, fot. stomilolsztyn.com

Zdjęciee jest ilustracją do tekstu, fot. stomilolsztyn.com

Zostań sponsorem meczu z Odrą Opole

17.09.18 10:19   em   1  

Istnieje możliwość zostania sponsorem meczu pojedynku z Odra Opole. Olsztyński pierwszoligowiec na swojej stronie internetowej przedstawił ofertę reklamową.

Sponsor meczu otrzyma następujący pakiet świadczeń:

  • Tytuł – Sponsor meczu
  • Promocja firmy podczas meczu: kolportaż ulotek firmy, możliwość wywieszenia baneru, możliwość ustawienia roll-up’u w sali VIP i w sali konferencyjnej, możliwość ustawienia balonu reklamowego przy murawie boiska oraz dwóch banerów na ogrodzeniu boiska.
  • Logo i informacja o Sponsorze: możliwość zamieszczenia reklamy na oficjalnej stronie internetowej w danym tygodniu rozgrywanego meczu oraz w mediach społecznościowych klubu, news na oficjalnej stronie i w mediach społecznościowych klubu informujący o fakcie sponsorowania meczu, plansza z logiem firmy i napisem Sponsor Meczu w materiałach telewizji klubowej Stomilu Olsztyn, kilkukrotne wywołanie nazwy firmy sponsora przez spikera.

Ponadto zapewniamy pakiet czterech biletów na lożę sponsorską wraz z miejscem parkingowym w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu. Pakiet dwudziestu biletów jednorazowych na krytą trybunę dla pracowników firmy lub na konkursy.

Koszt: 1500 zł netto.

Firmy zainteresowane promocją podczas najbliższego spotkania, prosimy o kontakt na adres marketing@stomilolsztyn.com. W temacie wiadomości prosimy napisać "SPONSOR MECZU".

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, I liga


Komentarze

  1. 17.09.18 13:10 Dyrektor OKS 1945

    halko kibice może się zrzucimy na reklamę i napiszemy prawdę o borowiczu co myślicie

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!