Artykuł

Zdjęciee jest ilustracją do tekstu, fot. stomilolsztyn.com

Zdjęciee jest ilustracją do tekstu, fot. stomilolsztyn.com

Zostań sponsorem meczu z Odrą Opole

17.09.18 10:19   em   1  

Istnieje możliwość zostania sponsorem meczu pojedynku z Odra Opole. Olsztyński pierwszoligowiec na swojej stronie internetowej przedstawił ofertę reklamową.

Sponsor meczu otrzyma następujący pakiet świadczeń:

  • Tytuł – Sponsor meczu
  • Promocja firmy podczas meczu: kolportaż ulotek firmy, możliwość wywieszenia baneru, możliwość ustawienia roll-up’u w sali VIP i w sali konferencyjnej, możliwość ustawienia balonu reklamowego przy murawie boiska oraz dwóch banerów na ogrodzeniu boiska.
  • Logo i informacja o Sponsorze: możliwość zamieszczenia reklamy na oficjalnej stronie internetowej w danym tygodniu rozgrywanego meczu oraz w mediach społecznościowych klubu, news na oficjalnej stronie i w mediach społecznościowych klubu informujący o fakcie sponsorowania meczu, plansza z logiem firmy i napisem Sponsor Meczu w materiałach telewizji klubowej Stomilu Olsztyn, kilkukrotne wywołanie nazwy firmy sponsora przez spikera.

Ponadto zapewniamy pakiet czterech biletów na lożę sponsorską wraz z miejscem parkingowym w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu. Pakiet dwudziestu biletów jednorazowych na krytą trybunę dla pracowników firmy lub na konkursy.

Koszt: 1500 zł netto.

Firmy zainteresowane promocją podczas najbliższego spotkania, prosimy o kontakt na adres marketing@stomilolsztyn.com. W temacie wiadomości prosimy napisać "SPONSOR MECZU".

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, I liga


Komentarze

  1. 17.09.18 13:10 Dyrektor OKS 1945

    halko kibice może się zrzucimy na reklamę i napiszemy prawdę o borowiczu co myślicie

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!