Artykuł

Axidus International sponsorem meczu Stomil - Odra, fot. stomilolsztyn.com

Axidus International sponsorem meczu Stomil - Odra, fot. stomilolsztyn.com

Axidus International sponsorem meczu Stomil - Odra

18.09.18 18:59   em   3  

Agencja pracy Axidus International Sp. z o.o. została sponsorem meczu z Odra Opole. Przypomnijmy, że spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (22 września) o godz. 19.

Axidus jest Agencją Pracy Tymczasowej, która pomaga podjać pracę w Holandii i współpracuje z ponad stu firmami z rynku holenderskiego.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, sponsor meczu, sponsor, I liga


Komentarze

  1. 19.09.18 14:10 JeanPorr

    chodi - baner/billboard na jednej z głównych ruchliwych ulic miasta kosztuje 1000/3000zł miesięcznie zależnie od wielkości - a ogląda go 20 tyś osób dziennie :) taka reklama to głównie ocieplenie wizerunku firmy reklamowanej. W podanych przez Ciebie okolicznościach nie będzie żadnej okazji żeby zaistnieć sponsorowi meczu (polsat, GO itp). No ale sam pomysł klubu oczywiście słuszny.

  2. 18.09.18 20:18 kru

    @chodi: Od kiedy w GO są zdjęcia z meczu? ;)

  3. 18.09.18 19:39 chodi

    1500zł za psonnsora meczu to trochę mała kwota, ale jak najbardziej inicjatywa słuszna. Proszę wziąść pod uwagę , że mecz obejrzy ok. 3000 kibiców na żywo i....... no właśnie , niech teraz ktoś oszacuje ile osó obejrzy skróty w Polsat Sport , w magazynie Fortuna I liga, na zdjęciach GO , Sport.pl etc itd..... to jest znakomiata oferta , żeby za relatywnie niewielkie pieniądze dotrzeć do dużej liczby odbiorców.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!