Artykuł

Axidus International sponsorem meczu Stomil - Odra, fot. stomilolsztyn.com

Axidus International sponsorem meczu Stomil - Odra, fot. stomilolsztyn.com

Axidus International sponsorem meczu Stomil - Odra

18.09.18 18:59   em   3  

Agencja pracy Axidus International Sp. z o.o. została sponsorem meczu z Odra Opole. Przypomnijmy, że spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (22 września) o godz. 19.

Axidus jest Agencją Pracy Tymczasowej, która pomaga podjać pracę w Holandii i współpracuje z ponad stu firmami z rynku holenderskiego.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, sponsor meczu, sponsor, I liga


Komentarze

  1. 19.09.18 14:10 JeanPorr

    chodi - baner/billboard na jednej z głównych ruchliwych ulic miasta kosztuje 1000/3000zł miesięcznie zależnie od wielkości - a ogląda go 20 tyś osób dziennie :) taka reklama to głównie ocieplenie wizerunku firmy reklamowanej. W podanych przez Ciebie okolicznościach nie będzie żadnej okazji żeby zaistnieć sponsorowi meczu (polsat, GO itp). No ale sam pomysł klubu oczywiście słuszny.

  2. 18.09.18 20:18 kru

    @chodi: Od kiedy w GO są zdjęcia z meczu? ;)

  3. 18.09.18 19:39 chodi

    1500zł za psonnsora meczu to trochę mała kwota, ale jak najbardziej inicjatywa słuszna. Proszę wziąść pod uwagę , że mecz obejrzy ok. 3000 kibiców na żywo i....... no właśnie , niech teraz ktoś oszacuje ile osó obejrzy skróty w Polsat Sport , w magazynie Fortuna I liga, na zdjęciach GO , Sport.pl etc itd..... to jest znakomiata oferta , żeby za relatywnie niewielkie pieniądze dotrzeć do dużej liczby odbiorców.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!