Relacja z meczu Błękitni Pasym - Stomil II Olsztyn

IV liga 2020/2021 (19. kolejka, 21.XI.2020 r.) Pasym
Sportowa 1, 12-130 Pasym; Jana Pawła (stadion)
Błękitni Pasym 3:2 Stomil II Olsztyn
1:1
32' Patryk Malanowski
50' Aleksander Dobrzyński
60' Maciej Balcerzak
Bramki Maciej Kotarba (k) 9'
Łukasz Borkowski 72'
Bramki Błękitni Pasym: 1. Paweł Brzozowski - 13. Szymon Kowalski, 77. Maciej Balcerzak (80 Jakub Chlebowski), 9. Szymon Chrzanowski, 14. Aleksander Dobrzyński, 17. Jakub Kulesik (55 Daniel Gołaszewski), 10. Patrycjusz Malanowski, 18. Dawid Mikulak, 8. Bartosz Nosowicz, 26. Grzegorz Stańczak (46 Michał Nosowicz), 21. Kamil Świercz.
Stomil II Olsztyn: 93. Jacek Troshupa - 7. Sebastian Puszkar, 6. Jan Dziemidowicz, 16. Maciej Kotarba, 66. Łukasz Sadowski, 22. Marcel Supranowicz - 21. Hubert Świder, 8. Marcin Zdunek, 15. Mateusz Szenfeld (59, 9. Kacper Walendykiewicz) - 19. Kacper Grzeszczyk (90, 4. Szymon Dowgiałło), 71. Łukasz Borkowski.
Szczegóły Mecz bez publiczności.

Rezerwom Stomilu nie udało się wygrać dwunastego meczu z rzędu. Fatalna passa trwa od trzech miesięcy. Olsztynianie ostatni mecz wygrali, gdy chodziliśmy na krótki rękaw. Dzisiaj w Pasymiu lepsi okazali się Błękitni, którzy wygrali 3:2.

W 8. minucie w polu karnym podcinany był Łukasz Borkowski i sędzia podyktował jedenastkę. Do piłki podszedł Maciej Kotarba i wyprowadził Stomil na prowadzenie, myląc bramkarza Błękitnych. Gospodarze rzucili się do ataku. W 32. minucie po podaniu głową w polu karnym z bliska strzałem z woleja wyrównał Patryk Malanowski.

W 50. minucie prowadzili Błękitni. Dośrodkowanie z prawej strony zamknął plasowanym strzałem w dalszy róg Aleksander Dobrzyński. 10 minut później Błękitni podwyższyli dzięki bramce Macieja Balcerzaka. Stomil stać było tylko na kontaktową bramkę, gdy w 72. minucie meczu Łukasz Borkowski umieścił piłkę w bramce po szybkim rozegraniu akcji.

kot

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:33:55

80' Słaba interwencja Troshupy i piłkę z bramki wybija Sadowski. 38
72' Szybką akcję Stomilu kończy z bliska Łukasz Borkowski. Gol kontaktowy! 1414
72' Hubert Świder trafia w poprzeczkę po centrostrzale. 1414
60' Na 3:1 strzela Maciej Balcerzak. 38
50' Wrzutkę z prawej strony zamyka plasowanym strzałem z pierwszej piłki w długi róg Aleksander Dobrzyński. 2:1. 38
32' Wrzutka z prawej strony, później zgranie głową w polu karnym na przedpole bramki i nabiegający Patryk Malanowski z woleja z 5 m mocnym strzałem daje wyrównanie. 38
9' Gol dla Stomilu. Z karnego pewnie Maciej Kotarba. 1414
8' Rzut karny dla Stomilu. W jedenastce faulowany Łukasz Borkowski. 1414
Rezerwowi: 1. Alan Szerejko, 4. Szymon Dowgiałło, 9. Kacper Walendykiewicz, 18. Jakub Kisiel, 34. Igor Koć, 99. Jakub Liter. 1414
Stomil II: 93 Jacek Troshupa - 7. Sebastian Puszkar, 6. Jan Dziemidowicz, 16. Maciej Kotarba, 66. Łukasz Sadowski, 22. Marcel Supranowicz - 8. Marcin Zdunek, 15. Mateusz Szenfeld, 19. Kacper Grzeszczyk, 21. Hubert Świder - 71. Łukasz Borkowski 1414