Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Stal Mielec - Stomil

03.11.18 18:25   em   1  

Stomil Olsztyn przegrał 0:4 w Mielcu z miejscową Stalą. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu drużyn.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Gratuluję trenerowi gospodarzy pewnego zwycięstwa. Stal pokazała bardzo dobry futbol. Dynamiczny, szybki, z dużą ilością akcji oskrzydlających. Sądzę, że ten zespół włączy się o awans do Ekstraklasy. My mieliśmy za dużo problemów z utrzymanie się przy piłce na połowie przeciwnika. Mieliśmy bardzo proste straty w rozegraniach. Chcieliśmy strzelić bramkę, ale nadzialiśmy się na dwie kontry. Przyjmujemy z pokorą tę porażkę na klatę.

Artur Skowronek, trener Stali:
- To nie był taki łatwy wynik jak mógłby wskazywać wynik, szczególnie pierwsza połowa. Wiedzieliśmy, że w formie jest Kun, Tanczyk, Lech czy Trojak. Byliśmy blisko rywala bo nie chcieliśmy żeby Stomil się rozkręcił. Gdyby tak się stało to byłoby jeszcze trudniej. W drugiej połowie mieliśmy już więcej miejsca do gry. Ja się cieszę z tego, że jesteśmy konsekwentni w tym co robimy. Nic się nie zmieniło od dwóch miesięcy, tylko teraz zagraliśmy bardzo skutecznie.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stal Mielec, Piotr Zajączkowski, Artur Skowronek, I liga, konferencja prasowa


Komentarze

  1. 05.11.18 14:04 tommy1976

    Panie trenerze taki apel do Pana...jeśli mamy przegrywać w taki sposób, to może lepiej dać pograć młodym, ambitnym chłopakom...przywiązanie do nazwisk niektórych zawodników jest porażające. Pa. Głowacki, Bucholc, nie mają racji bytu w tej drużynie. Niech zajmą sie ewentualnie szkoleniem dzieci, ale na plac nie powinni już wychodzić...

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!