Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Rezerwy zostają w IV lidze

25.06.15 09:00   em, zic   8  

Rezerwy Stomilu Olsztyn nadal będą występowały w IV lidze. Co prawda, nie dzięki własnej postawie, a dzięki drużynie DKS-u Dobre MIasto, w meczu której zagrał w ostatniej kolejce nieuprawniony zawodnik.

Wynik meczu DKS Dobre Miasto - Victoria Bartoszyce (na boisku 4:0) został zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny gości. Wszystko przez wejście na boisko w ostatnich minutach meczu zawodnika, który powinien pauzować za żółte kartki.

Przez tę pomyłkę, DKS Dobre Miasto traci trzy punkty w tabeli ligowej i ma jeden punkt mniej niż rezerwy Stomilu, które przesuwają się jedno miejsce wyżej, a z ligi spada DKS.

Tagi: DKS Dobre Miasto, Stomil II Olsztyn, IV liga


Komentarze

 1. 25.06.15 15:29 masti

  więcej szczęścia niż ... popieram i podpisuję się pod komentarzami Kolegów: A. oraz maniek86

 2. 25.06.15 15:17 Piotr Bajero

  Kochani wróciłem znowu z podróży służbowej (z Chin)- pozdrawiam moich kumpli z czatu J i wpadam na stronkę Stomilu a tu cisza, mam nadzieję, że przed burzą…. :) Widzę, że Grzymek poukładał wszystkie klocki, zadbał o swój PR a ponieważ Borkowski i Szwed są ubezwłasnowolnieni to mogą tyle zrobić w klubie co ślepy szukający właściwej drogi w mroczną noc bez psa tropiciela opiekuna. Zarządzanie klubem zawodowym (przynajmniej z nazwy) to nie Stomil Cup. W związku z sytuacją klubie mam kilka pytań do Prezesa Borkowskiego; 1. Jaki ma pomysł na prowadzenie klubu w sezonie 2015/2016? 2. Jakich ma tajemniczych sponsorów czy też inwestorów? 3. Czy przypadkiem ten tajemniczy sponsor to nie jest inwestor czy też wykonawca nowej Galerii przy dworcu kolejowym i autobusowym? Jeśli tak to pewnie będziemy mieli powtórkę z Galerii Warmińskiej, która się wycofała ze sponsoringu, ponieważ tak naprawdę była przymuszona przez miasto do finansowania klubu. Taki sposób naszego prezydenta do pozyskiwania sponsorów (wymuszanie a nie zachęcanie)? 4. Jakich zawodników pozyska Stomil Olsztyn? 5. Dlaczego nie zarabiamy ani złotówki na transferach (Koval, Wełnicki,)? 6. Co w otoczeniu klubu robi znowu Pan Budnik (kret Prezydenta), który transferuje Tomka Wełnickiego do Zawiszy Bydgoszcz? 7. Gdzie jest najlepsza przewodnicząca Komisji Rewizyjnej w Polsce p. Bagińska (zwana znaną „Bizneswomen” z Zatorza)? 8. Co dzieje się z tym sławnym strasznym audytem, na który powoływał się nasz kochany Pan Prezydent? 9. Co dzieje się z tym sławnym śledztwem prokuratorskim za rzekome nieprawidłowości w klubie (trwa już 11 miesięcy)? Wiele pytań –mało odpowiedzi. Klub ma obecnie przyjazne warunki działania tylko efektów brak. Kiłdan nie był idealny lecz w tak wrogich warunkach pracy, które posiadał efekty, które uzyskał to takie mistrzostwo świata. Prezesie Borkowski, Prezesie Szwed czas odkryć karty !!!!!

 3. 25.06.15 11:18 Kot

  Gratuluję utrzymania!

 4. 25.06.15 11:17 Prezes MOKS Stomil

  Winnych ukarać powiesić za jaja i pogonić z klubu za Ligę Centralną i Rezerwy! Ostatnio pokazane było do wiadomości jacy trenerzy pracują w naszym klubie z młodzieżą i szczerze wszyscy do wywalenia może z dwóch do weryfikacji prawda taka fachowców w klubie nie ma są tylko przypadkowi uczniowie, którzy improwizują no ale czego wymagać ryba psuje się od głowy a tam to już kompletny brak wiedzy, chaos i improwizacja. I niech zawodnicy opowiedzą o rozmowach indywidualnych o przyszłośći z prezesikiem! To jak wizyta w warzywniaku. Improwizacja.

 5. 25.06.15 10:59 ObserwatorOKS

  A kto to powiedział,że to pomyłka z tym zawodnikiem. Czy to nie jakieś celowe działanie? A swoja droga burdel w rezerwach jest niesamowity. Za spadek z Centralnej odpowiada Aziewicz, za spadek i szybki powrót rezerw do IV ligi nie ma winnych ani odpowiedzialnych

 6. 25.06.15 10:55 chodi

  Dobre Miasto nie chciało być gorsze od Legii :-) a tak na poważnie to można powiedzie, zże rezerwy dostały drugą szansę i wnioski powinny zostać wyciągnięte bo kolejnej może już nie być.... Mocna drużyna rezerw przy I ligowej drużynie to bardzo ważna sprawa.

 7. 25.06.15 10:22 maniek86

  Oby tylko wnioski zostały wyciągnięte

 8. 25.06.15 10:05 A.

  Stomil to w pewien sposób "mistrz" pozostawania w lidze (pierwszy i drugi zespół)... mamy w tej materii niesamowite szczęście (choć budzi to po raz kolejny mój niesmak).

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!