95' Koniec meczu.
92' Zahorski wchodzi za Kujawę. 1
91' 1:1. Niestety... 1667
90' Rzut karny dla Zagłębia Sosnowiec. 1667
89' Na boisku pojawili się Paweł Wojowski oraz Jakub Piotrowski. Z boiska zeszli Grzegorz Lech oraz Krzysztof Szewczyk.

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Sosnowiec - 4 marca 2017 r., godz. 17

Stomil w Sosnowcu zainauguruje rundę wiosenną

02.03.17 12:26   em   7  

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn powrócą na boiska I ligi. Podopieczni Adama Łopatko w pierwszym spotkaniu zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Początek

Początek rundy wiosennej olsztyński zespół zacznie od dwóch ciężkich wyjazdów na drugi koniec Polski. W sobotę (4 marca) podopieczni Adama Łopatko zagrają z Zagłębiem Sosnowiec, a tydzień później zagrają z GKS-em Katowice. Przez chwilę pojawił się nawet pomysł, żeby olsztyńska drużyna pojechała na kolejne zgrupowanie na Śląsk i potrenowała w dogodnych warunkach, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

W sobotę trener Adam Łopatko będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. W meczu nie będzie mógł zagrać Arkadiusz Czarnecki, który dopiero powraca do treningów. Największym problemem zespołu jest oczywiście brak solidnego boiska do trenowania. W Łukcie pierwszy raz w tym roku zawodnicy trenowali na naturalnej nawierzchni.

- Na pewno jest to jakiś problem. We wtorek trenowaliśmy w Łukcie, zawodnicy nie narzekali. Intensywność treningu nie była duża, objętość też raczej umiarkowana, by spokojnie wejść na naturalną nawierzchnię. W środę była gierka wewnętrzna i wszystko było dobrze dobrze - mówi olsztyński szkoleniowiec.

Zespół do Sosnowca wyjedzie w piątek rano, po drodze trenując w Warszawie na stadionie Marymontu. - Wiemy o co gramy i spodziewam się wielkiego zaangażowania po moich zawodnikach. Nie możemy odpuścić metra boiska przeciwnikowi. Przeciwnik solidny, pozuje to trzecie miejsce w w tabeli. My jednak znamy swoją wartość i nie możemy się doczekać początku ligi.

Początek meczu w sobotę o godz. 17.

Kadra Stomilu na rundę wiosenną:

Bramkarze: Michał Leszczyński, Piotr Skiba.

Obrońcy: Igor Biedrzycki, Arkadiusz Czarnecki, Wojciech Dziemidowicz, Piotr Klepczarek, Jarosław Ratajczak, Tomasz Wełnicki, Marcel Ziemann, Wojciech Żęgota.

Pomocnicy: Wiktor Biedrzycki, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Aleksander Karbowiak, Patryk Kun, Grzegorz Lech, Tsubasa Nishi, Jakub Piotrowski, Krzysztof Szewczyk, Paweł Wojowski, Karol Żwir.

Napastnicy: Rafał Kujawa, David Moli, Tomasz Zahorski.

Do kadry mogą zostać włączeni jeszcze zawodnicy rezerw: Adrian Serowiec (bramkarz), Jakub Mosakowski (obrońca) i Sebastian Szypulski (pomocnik).

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Zagłębie Sosnowiec, I liga, Sosnowiec, Adam Łopatko


Komentarze

 1. 04.03.17 13:21 SNICKERS

  No to się zaczęło. Czekania całą zimę było. Wszystko wygląda już w miarę dobrze ( stadionu nie biorę nawet pod uwagę ). Liczę po cichutku na zwycięstwo ale remis też będzie dobrym wynikiem na tym trudnym terenie. Jazda Stomil! :)

 2. 03.03.17 07:41 stomil 14/88

  Stomil od lat nie miał tak mocnej ekipy, żeby trener miał problem kogo wystawić do pierwszego składu, kasa jest na wyplaty jeżdżą dzień wcześniej tylko 3 punkty do boju OKS

 3. 03.03.17 01:11 SzEFoo

  http://sport.wm.pl/419298,Stadion-i-Urania-Plany-sa-tylko-pieniedzy-wciaz-brak.html niestety nie jest tak kolorowo jak chodi ostatnio pisał. Grzym nawet nie mówi nic na temat stadionu. Co do meczu - interesuje nas tylko zwycięstwo!

 4. 02.03.17 18:45 Kamyk

  Cytując klasyka: "na nich ku.wa!!!!!"

 5. 02.03.17 16:54 Wielki Stomil

  Kurde kadra jest mocna oby byla walka i determinacja zeby zaczeli zdobywac pkty na wyjazdach

 6. 02.03.17 16:13 Tiger

  Kadra na górną połowę tabeli a nie walkę o utrzymanie i oby się to sprawdziło! Ognia Stomil!!

 7. 02.03.17 13:11 PittBull

  Tylko zwycięstwo .DO BOJU PANOWIE

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!