Artykuł

Tomasz

Tomasz "Coyote" Bobrowicz wyróżniony przed meczem z Rakowem Częstochowa, fot. Łukasz Kozłowski

Tomasz "Coyote" Bobrowicz wyróżniony przed meczem z Rakowem Częstochowa

24.03.19 22:24   em   2  

Zarząd Stomilu Olsztyn cały czas kontynuuje wyróżnianie kibiców Stomilu zasłużonych dla rozwoju ruchu kibicowskiego przy al. Piłsudskiego 69a. Tym razem pamiątkową koszulkę otrzymał Coyote, czyli młodszy brat Grzywy.

Tomek pierwszy raz na stadion Stomilu trafił w 1988 roku. - Graliśmy z Narwią Ostrołęka. Zremisowaliśmy ten mecz 0:0 - wspominał na łamach Zin Stadion Coyote. - Na pierwszym wyjeździe byłem natomiast w Warszawie na meczu z Gwardią. Oczywiście pojechałem na niego z Grzywą.

Coyote cały czas jest aktywnym wyjazdowiczem. Ma ich na koncie blisko 200. - Kiedyś wyjazdy liczył mi brat, a teraz już nie liczę, chociaż jak bym spojrzał w terminarze, to bym wszystko sobie uporządkował - mówi Coyote.

Coyote utożsamiany jest m.in. grupą "Banda Juranda". - Skąd nazwa? Mieszkaliśmy na Zatorzu, blisko browaru. Kiedyś na spontanie przy ognisku ktoś rzucił hasło Banda Juranda i tak zostało. Grupę tworzyli fani Stomilu z Zatorza, Dywit i Nagórek.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Tomasz Bobrowicz, Coyote


Komentarze

  1. 26.03.19 18:34 F.R.T.

    Dokładnie. Don Coyote pozdrowienia !

  2. 25.03.19 15:18 Stomilek

    Don Coyote pozdrowienia!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!