Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Stomil zagra z Puszczą już z nowym trenerem. WSZYSCY NA STADION!

19.10.18 19:39   em   8  

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę (godz. 15:30) zagrają ligowe spotkanie z Puszczą Niepołomice. Pierwszą jedenastkę wybierze już nowy szkoleniowiec - Piotr Zajączkowski.

- Jeden dzień to bardzo mało, żeby poznać drużynę, dlatego Piotr Zajączkowski liczy na pomoc trenera bramkarzy Sylwestra Wyłupskiego.

- Konsultacja z Sylwkiem będzie najważniejsza plus indywidualne rozmowy z zawodnikami. To jest szatnia, są zwolennicy trenerów, są przeciwnicy trenerów. Zawsze odejście trenera powoduje frustracje u zawodników, a u tych co nie grali zadowolenie. Ja muszę w tych rozmowach wyczuć, który z zawodników zostawi serce na boisku, który będzie walczył za Stomil, za kibiców, za klub, za trenera.

I dodaje: - Ja nie jestem zwolennikiem roszad, jestem za stabilizacją. Pewnie jakieś korekty w ustawieniu się znajdą z racji kontuzji.

W meczu nie zagra kontuzjowany Michał Góral, który ma naderwany przewodziciel. Kłopoty ze zdrowiem ma także Łukasz Jegliński. Rehabilitację przechodzi bramkarz Stomilu - Michał Leszczyński.

Dla olsztyńskiego zespołu zwycięstwo w tym meczu jest potrzebne jak tlen do życia. Stomil obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli wyprzedzając jedynie beniaminka Garbarnię Kraków. W poprzednim sezonie olsztyński zespół potrafił wygrać na własnym obiekcie z Puszczą, a okoliczności były bardzo podobne, bo olsztyński zespół w rundzie wiosennej także zajmował przez dłuższy czas miejsce w strefie spadkowej. Wtedy po wygranej z Puszczą nastąpił marsz w górę tabeli i Stomil częściej punktował za trzy punkty.

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Zajączkowski, Puszcza Niepołomice


Komentarze

 1. 20.10.18 15:58 Olsztyniak58

  Ogrywać młodych na II ligę bo z tymi pajacami juz nic nie będzie

 2. 20.10.18 15:54 czerkasow

  Grać juniorami.

 3. 20.10.18 15:53 Olsztyniak58

  Rozpedzić tych anty piłkarzy na cztery strony świata. Żenada

 4. 20.10.18 15:38 Owsian

  Jasnowłosy Kopernik w pierwszym składzie wystawil Głowackiego, Welnickiego i Bucholc jako kapitana. Ileż kurwa razy można robić dywersję. W dupę jebane towarzystwo wzajemnej adoracji.

 5. 20.10.18 12:51 SzEFoo

  Dół nam ucieka... do bezpiecznego miejsca tracimy już 4pkt, więc o innym wyniku niż zwycięstwo nie może być dziś mowy!

 6. 20.10.18 12:15 masti

  3 pkt dziś! Bezwzględnie. SPW!

 7. 19.10.18 20:25 Tiger

  Dokładnie, bardzo ważny mecz, do boju OKS!!

 8. 19.10.18 20:13 chodi

  Wszyscy na mecz!!! Stomil potrzebuje Naszego wsparcia, tylko zwycięstwo OKS tylko zwycięstwo !!! Z kim i gdzie zwyciężać jak nie z takimi zespołami jak Puszcza i grając u SIEBIE! Walka od pierwszej do ostatniej minuty!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!