Relacja z meczu Leśnik Nowe Ramuki - OKS II Stomilowcy

2008/2009 - Liga okręgowa Nowa Wieś
Zgniłocha 13, 10-687 Purda
Leśnik Nowe Ramuki 1:1 OKS II Stomilowcy
1:1
4' Adamski Bramki Łukasz Jędrzejewski 37'
kartki Marcin Bender ż
Paweł Radziwon ż
Łukasz Jędrzejewski ż
Bramki Leśnik Nowe Ramuki:
OKS II Stomilowcy: Bartosz Grygorowicz Krzysztof Wałdowski Bartosz Siedlik Łukasz Gomoła Jakub Prusik Karol Miller Paweł Radziwon [ 85' Sławomir Borzyszkowski ] Tomasz Długołecki [ 89' Jarosław Kaczmar ] Piotr Pająski [ 70' Marcin Bender ] Łukasz Jędrzejewski Krzysztof Stankiewicz [ 60' Adrian Berk ]
Szczegóły Widzów: 60 (0 gości)

Pierwszy raz w tym sezonie piłkarze OKS II Stomilowcy Olsztyn przywieźli z wyjazdowego spotkania punkt. W Nowej Wsi gdzie swoje spotkania rozgrywa Leśnik Nowe Ramuki padł remis 1:1.

Już w 4 minucie meczu bramkę dla gospodarzy strzelił Adamczyk pokonując nie mającego szans na obronę bramkarza Bartosza Grygorowicza. Wyrównująca bramka wpadł w 37 minucie spotkania, autorem gola był Łukasz Jędrzejewski. Napastnik OKS-u II wykorzystał rzut karny, którego wywalczył chwilę wcześniej Krzysztof Stankiewicz. "Cieszy wywalczony pierwszy punkt na obcym boisku, pierwszy raz od czerwca nie doznaliśmy porażki w meczu wyjazdowym." - mówi krótko po spotkaniu kierownik zespołu Krzysztof Betkier. Do końca rundy zostały jeszcze dwie kolejki, podopieczni Dariusza Maleszewskiego zagrają z Cresovia Górowo Iławieckie i DKS Dobre Miasto.

Autor: em

Do końca rozgrywek zostały już tylko trzy kolejki. W niedzielę piłkarze OKS II Stomilowcy zagrają w Nowej Wsi mecz ligowy z Leśnikiem Nowe Ramuki.

Nie tak sobie wyobrażali wyniki drużyny wszyscy z tym klubem związani. Beniaminek pod wodzą trenera Dariusza Maleszewskiego zgromadził zaledwie 10. oczek i to wszystkie punkty zostały zdobyte w spotkaniach rozgrywanych u siebie. Dotychczasowe pięc spotkań wyjazdowych zakończyły się porażkami, i teraz zespół z Olsztyna jest skazywany na porażkę. Być może zespół rezerw zostanie w niedzielnym spotkaniu wzmocniony piłkarzami z szerokiej kadry Jerzego Budziłka. Z powodu nadmiaru żółtych kartek w meczu nie zagra Paweł Kacprzykowski.