Redakcja

OKS Stomil on-line


O OKS Stomil on-line:

Niniejsza witryna nie ma żadnego związku z klubem OKS Stomil Olsztyn. Prezentujemy tutaj nasze własne opinie, starając się rzetelnie przekazywać Wam informacje dotyczące olsztyńskiego klubu.

Serwis OKS Stomil on-line zarejestrowany jest w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczony numerem ISSN 1898-2328.

Wszelkie uwagi odnośnie działania serwisu można kierować poprzez formularz kontaktowy lub pod ogólny adres e-mail redakcji redakcja(at)stomil.olsztyn.pl.

Serwis powstał 21. maja 2000 roku. Od tego czasu pozostaje serwisem non-profit, tworzony jest przez grono sympatyków i kibiców olsztyńskiego Stomilu:


Serwis OKS Stomil on-line tworzą:

Redakcja:

  • em - Emil Marecki (Olsztyn)

Czuwa nad ogólną zawartością strony. Pierwszy poinformowany o sytuacji w olsztyńskich klubach piłkarskich. Tworzenie artykułów, zapowiedzi i relacji z meczów, wywiadów a także fotorelacji to jego domena.

  • zic - Marcin Zdrodowski (Olsztyn)

Czuwa nad techniczną warstwą serwisu, grafiką i oprogramowaniem strony. W wolnej chwili dba o aktualność zawartych w serwisie treści.

  • mmks (Mrągowo)

Zawsze poinformowany o wszystkich wydarzeniach w piłce nożnej w kraju. Oddany statystyk. Dzięki jego wiedzy powstają działy ligowe, a serwis posiada zawsze najświeższe informacje.

  • Pojezierski (Olsztyn)

Czuwa nad kibicowskim charakterem newsów. Zawsze poinformowany o wszystkich wydarzeniach okołostadionowych. Fanatyk z krwi i kości!

  • as - Artur Szczepański (Olsztyn)

Odpowiada za fotorelacje ze spotkań pierwszej i drugiej drużyny. Czy jest zimno czy ciepło, czy świeci słońce lub pada deszcz to Artur stoi za którąś z bramek i robi zdjęcia.

  • kyn - Krzysztof Betkier (Olsztyn)

Najmłodszy stażem w redakcji. Felietonista i osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie krótkich rozmówek po meczu.

Współpracownicy:

  • kru - Łukasz Kozłowski (Olsztyn)

Przez pierwsze 5 lat grał pierwsze skrzypce w życiu serwisu. Pasjonat fotografii, gdyby nie jego zdjęcia, nie zobaczylibyśmy znacznej części fotorelacji.

  • Piekarz/OKS - Krzysztof Piekarski (Gietrzwałd)

Współpracuje także z miesięcznikiem kibicowskim TMK. Dlatego często bywa na wyjazdach i dzięki niemu mamy fotorelację oraz wynik na żywo.

oraz

  • Liczne grono piłkarskich sympatyków, których tysiące odwiedzają codziennie nasz serwis.

Z gronem ponad 250.000 unikalnych użytkowników i 4.000.000 odsłon rocznie* jesteśmy największym serwisem piłkarskim w regionie**.

Serwis stworzony został jako niekomercyjny i taki pozostanie. Nie czerpiemy z działalności strony żadnych zysków, jedynym motywem naszych działań jest nasza pasja i zamiłowanie do naszego klubu.

W naszej redakcji bardzo chętnie widzimy wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób chcą się przyczynić do rozwoju strony. Jeżeli chcesz być jedną z nich, skontaktuj się z nami!


Serwis powstał przy wykorzystaniu technologii: XHTML, PHP, MySQL, AJAX oraz FLASH.

Informujemy, że wypowiedzi oraz komentarze felietonistów oraz internautów i kibiców zamieszczone w serwisie OKS Stomil on-line oraz na Forum kibiców są wyrazem ich osobistych poglądów i nie należy identyfikować ich z linią programową redakcji.


* dane Google Analytics z okresu od kwietnia 2012 do marca 2013, dotyczące jedynie serwisu stomil.olsztyn.pl, z wyłączeniem forum kibiców i podserwisów kibicowskich

** niepotwierdzone badaniami :)

Statystyki

Jesteśmy w sieci już od 8532 dni.

Serwis zawiera 1976 galerii, w których możesz obejrzeć 58393 zdjęć.

Napisaliśmy już 14994 artykułów, które skomentowało 78183 użytkowników.

Opisaliśmy 1791 meczów.

Historia OKS Stomil on-line