Komentarze z ostatnich 24 godzin

 1. Sezon 1987/88: Wzlot kormorana
 2. wczoraj, 21:18 Kot

  W minionym tygodniu uzupełniłem kilkadziesiąt kart zawodników z lat 80. o zdjęcia i dodatkowe informacje. Uzupełnione profile mają: Wojciech Tomasiewicz, Piotr Tyszkiewicz, Mariusz Szulżycki, Janusz Prucheński, a także Sylwester Wyłupski i Piotr Zajączkowski. Wkrótce odsłonią się wizerunki kolejnych piłkarzy, na razie z końcówki lat 80. mamy całkiem sporo zdjęć, gorzej z pierwszą połową, ale może z czasem uda się uzupełnić braki. Do artykułu dodana jest jeszcze galeria, to taka nowość, pozostałe artykuły otrzymają swoje galerie niebawem.

 3. Wpłynęła kolejna oferta kupna akcji Stomil Olsztyn SA
 4. dzisiaj, 11:33 SzEFoo

  I nawet jak klub nie płacił dla nich wysokich wynagrodzeń miesiącami to wcześniej czy później te wypłaty otrzymają bo inaczej dostaniemy punkty ujemne w kolejnym sezonie (tak jak to miało miejsce teraz). A dług klubu miesiącami rósł bo nie starczało m.in. na wypłaty.

 5. dzisiaj, 11:32 whs

  Czekam tylko, az ktoś zacznie tu pisać o Ekstraklasie

 6. dzisiaj, 11:26 SzEFoo

  Już pod koniec poprzedniej rundy było wiadomo, że piłkarze obciążający za mocno budżet nie będą grali w Olsztynie (wysokiej kontakty podpisywane za cczasów Borkowskiego). Dlatego odeszło paru i odejdzie też Tanczyk bo raczej z pensji swojej nie zejdzie, a przecież te 4mln tak czy inaczej będzie trzeba jakoś spłacić nawet jakby weszli nowi inwestorzy.

 7. dzisiaj, 06:17 Owsian

  No dobrze, niech będzie w tym temacie cisza. Ale co z bieżącą działalnością niech się wypowie prezes. Co ze zgrupowaniem, że sparingami, z treningami, z punktami ujemnymi. Dzieje się coś czy tylko czekamy z założonymi rękami?

 8. wczoraj, 23:40 jeod

  *chodi - jeśli to wypali, to dla Pana G i W nie powinno być opcji powrotu. Wykonali przedwcześnie nerwowe ruchy i niech doją inne kluby, które oczywiście mają w sercu...

 9. wczoraj, 21:41 chodi

  Fantastyczna informacja! Panowie teraz to MY zaczynamy rozdawać karty! BRAWO dla prezesa bo przyznam się że to nie doceniałem... W biznesie jeżeli jest większy popyt niż podaż to zawsze jest z korzyścią dla tego który oferuje usługi... P.S. Właśnie to jest marka STOMILU!!! To wspaniały klub z rzeszą wiernych kibiców a to jest BEZCENNE! I drugie P.S. :) tym bardziej nie rozumiem decyzji kilku grajków ....

 10. wczoraj, 21:41 czeliniak

  W takim razie Emilozo, dziękujemy☺

 11. wczoraj, 21:25 cichy90

  Pierwsza wpłynęła wcześniej, a tutaj mamy drugą. Maciej Iwański ‏ @IwanskiMaciej 4 godz.4 godziny temu Dziś do olsztyńskiego ratusza wpłynęła konkretna oferta zakupu @StomilOlsztynSA Sensacyjnie brzmi, że nie jest to S.Bekdas, a kolejny potencjalny inwestor przyprowadzony przez prezesa @stomilolsztynpl . To firma z innego wojewódzkiego miasta. Teraz piłka po stronie @grzymowicz

 12. wczoraj, 21:05 Zawodnik lat 90tych

  Interesujące jest to że niby dziś wpłynęła oferta a klub mówi że od kilkunastu dni prowadzi rozmowy? Może popeostu komuś nie na rękę że ktoś che 100% a ten drugi chce odzyskać swoje za super tranfery

 13. wczoraj, 20:28 grzegorz

  Zaczyna się robić ciekawie. Może coś z tego będzie!

 14. wczoraj, 18:45 SNICKERS

  No nic, pozostaje trzymać kciuki.

 15. Dominik Kun w Sandecji Nowy Sącz
 16. wczoraj, 18:46 MD

  W momencie, kiedy ważą się losy klubu, odpuścicie sobie głupie komentarze. Odeszli to odeszli, jesli uda się rozwiązać problem zadłużenia klubu, cześć z nich będzie chciała wracać, to też pewne. Ja im jednak nie życzę źle, powodzenia w nowych klubach i niech znajdą czego szukają. A my pewnie w środę dowiemy się o co tu chodzi, jednak te ucieczki dobrze nie wróżą.

 17. Miasto: Toczą się rozmowy z potencjalnymi nabywcami akcji spółki
 18. wczoraj, 17:27 maniek86

  Na biurko prezydenta trafiła oferta od drugiego inwestora. Źródło oficjalna strona

 19. Uwaga!
 20. wczoraj, 14:03 Kazikdobry

  W temacie pozycjonowania mogę polecić firmę https://www.wildmoose.pl bardzo efektywna współpraca, bardzo dobre podejście do klienta.