Komentarze z ostatnich 24 godzin

  1. Michał Leszczyński uznany MVP sezonu
  2. dzisiaj, 11:15 Arkadiusz87

    Teraz to już chyba głazy

  3. dzisiaj, 10:57 Kot

    Kolejny kamyczek do ogródka pierwszego trenera.

  4. Marcin Burza o zakończonym sezonie IV lidze. WIDEO!
  5. dzisiaj, 08:19 Emilozo

    To co było mówiono na zakończeniu sezonu dla sponsorów to dla kibiców ma małe znaczenie. Bo kto to słyszał? I naprawdę nie mam nic przeciwko takim spotkaniom, bo bardzo rozumiem ideę spotkań integracyjnych. A najlepsze było zdjęcie medali wrzucone w socialmedia i zwykły Kowalski mógł sobie pomyśleć, że to piłkarze dostali za wicemistrzostwo ligi… A to przecież sponsorzy dostali na pamiątkę, bo kibiców i sponsorów to my mamy oddanych mimo tego piątego poziomu rozgrywkowego w Polsce.

  6. wczoraj, 19:06 EXTRA

    @whs na spotkaniu było jasno powiedziane ze to była porażka . Krzaszewski także jasno powiedział że dla niego sezon zakończył się porażką. Tak czy siak musisz zrobić jakieś podsumowanie i te czynniki o których piszesz wystąpiły i nic tego nie zmieni . Takie rzeczy mają jednak znaczenie

  7. Z kim Stomil zagra w nowym sezonie IV ligi?
  8. wczoraj, 18:43 Owsian

    To jest ten czas żeby kibice (kibole) wzięli sprawy w swoje ręce.

  9. wczoraj, 17:06 zorro

    Emil randkuje z Justynką 😉

  10. wczoraj, 13:33 Emilozo

    Justynka - napisz do mnie na redakcja@stomil.olsztyn.pl :)