Komentarze z ostatnich 24 godzin

 1. Vjačeslavs Kudrjavcevs w Valmierze FC
 2. dzisiaj, 21:44 Kamilos

  Kurwa ten redaktor to chyba odjony p czym on gada chujj

 3. Jakub Mosakowski w Zniczu Biała Piska
 4. dzisiaj, 20:34 wiktorm69

  tomaso pracę to on ma w d....e.Wiec niech się cieszy ,zego wzięli właściciele delikatesów w Białej.Żniwa obrodziły?Pozdrawiam zainteresowanych...

 5. dzisiaj, 19:02 SzEFoo

  Tomaso bez żartów. Wiek i warunki fizyczne są jego największymi atutami, ale braki szczególnie w technice to ma spore. Teraz widać czarno na białym gdzie Ci wszyscy nasi piłkarze wylądowali - w 2, 3 i 4 ligach - taki mieliśmy dream team.

 6. dzisiaj, 16:51 tomaso

  Wielki talent rozmieniony na drobne. Praca, praca, jeszcze raz praca. Dzisiaj mógłby być czołowym graczem 1 ligi, niekoniecznie Stomilu

 7. dzisiaj, 16:19 Rocky

  Powodzenia!

 8. Patryk Zych piłkarzem Stomilu Olsztyn
 9. dzisiaj, 20:41 S.M.P.

  Wolę 3 młodych, charakternych z niższych lig niż 1 z ekstraklasy który nigdzie się nie załapał

 10. dzisiaj, 19:05 SzEFoo

  Stawski "Zych jest z niższych lig, ale zaimponował mi na treningu i w sparingu z Bałtykiem. Tutaj jak wszedł to pokazał, że jest wartością dodaną."

 11. dzisiaj, 17:33 paragon

  czego ja nie rozumiem ? kolejny z ligowych dołów ? 4 liga ? oni już się wzmacniają na kolejne dwa spadki ? mamy 21 wiek, kiedy w Olsztynie będzie normalnie ?

 12. Stomil zaczyna ligę. Chrobry na pierwszy ogień
 13. dzisiaj, 21:39 SzEFoo

  Każdy się zastanawia jak to będzie wyglądało. Skład wydaje się przyzwoity jak na budżet klubu. Do boju Stomil !

 14. Adrian Stawski: Proszę wszystkich o wiarę w zespół i doping podczas meczów
 15. dzisiaj, 14:47 nor

  Życzę zadowolenia z sezonu i miejsca w tabeli powyżej strefy spadkowej - życzę tego trenerowi, piłkarzom i przy okazji sobie, bo nie ma nic gorszego od dni/weekendów w których Stomil przegrywa mecze. Powodzenia!!

 16. dzisiaj, 14:23 kot

  Z charakterem jak z inteligencją, lepiej pokazywać niż o nim mówić.

 17. Dawid Smug piłkarzem Stomilu
 18. dzisiaj, 17:39 chodi

  Witamy ! Rywalizacja musi być na każdej pozycji.

 19. Patryk Mikita w Stomilu
 20. dzisiaj, 12:40 DJKS

  Budimex powrócił? 🤔

 21. dzisiaj, 08:24 SanDiego

  Ale koszulki do zmiany :)

 22. dzisiaj, 06:43 chodi

  Witamy i życzymy powodzenia !

 23. Stomil Olsztyn szuka sponsora strategicznego
 24. dzisiaj, 12:38 zjs

  Skoro Czerkasow wywołał temat Halexu to chciałem przypomnieć, że miasto zawarło deal z Halexem przeznaczenia pewnej kwoty od węgla zamawianego dla miasta na potrzeby klubu. Ponoć było to 10 pln od tony. Zawsze jest coś za coś a Galeria i Budimex? Wchodzili w inwestycje i dawali kasę. Już pisałem, że miasto realizuje wielką inwestycję tramwajową przez konsorcjum firm Polimex Infrastruktura-Trakcja-Polimex Mostostal. Pole do działania dla Grzymowicza.

 25. dzisiaj, 07:49 baron

  to przypomina żebranie. w sumie to w ich stylu ...

 26. dzisiaj, 06:58 chodi

  Czerkasow doskonale pamiętam te czasy. Pieniądze nie mają narodowości pamiętaj o tym. Jakby to był chociażby ten producent żarówek i wyłożył na stół powiedzmy 5 mln zł to piałbyś z radości . W tej chwili są wyspecjalizowane firmy marketingowe które bez żadnego problemu są w stanie wyliczyć co do złotówki ile jest warte takie czy inne miejsce reklamowe . Pamietam że wyliczone zostało kiedyś ile Olsztyn musiałby zapłacić aby w mediach padła nazwa Olsztyn tyle samo co dzięki temu że posiada drużynę Stomil Olsztyn ..... i uwierz mi ale była to bajońska suma. Tak więc w dzisiejszych czasach nie ma najmniejszego problemu aby wycenić każdą zasadzie rzecz tudzież usługę a wiem jedno reklamy w TV plus CZAS antenowy (tutaj masz pełne 90min ) to jest w tym momencie piekielnie droga sprawa - co jest bardzo mocnym atutem w dalszych negocjacjach.

 27. wczoraj, 23:10 A Ś

  Widzę że kogoś tam poniosło na tym tt i znów chce zgrzytow! Nikt nie zgodzi się na dodawanie jakiegoś czlonu czy zmiany nazwy jeżeli ktoś tego nie rozumie to powinien oddać swoje udziały i odejść! Mam nadzieję że nie jest to pomysł nowego prezesa bo widać że chłop ma głowę na karku ale ta decyzja może zacząć jak Kowalewski który chciał zmienić herb! NIE DLA zmiany Nazwy! Może byście się zajęli strojami żeby były w końcu w barwach klubu bo od kat tu jesteście to gramy w jakims szmelcu kolorowym kiedy będą koszulki biało._niebieskie bo to są barwy klubu jak by ktoś zapomniał!