Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Concordia Piotrków Trybunalski

Stomil Olsztyn 0:2 Concordia Piotrków Trybunalski
ż Janusz Bucholc
kartki Mariusz Zaor ż
Błażej Karasiak ż
Janusz Stolarski ż
Bramki Stomil Olsztyn: 1. Daniel Iwanowski - 18. Janusz Bucholc, 3. Tomasz Aziewicz, 23. Arkadiusz Koprucki, 5. Damian Falkowski (75, 19. Andrzej Jaroń) - 7. Paweł Głowacki, 22. Maciej Szostek, 10. Daniel Michałowski (65, 6. Paweł Podhorodecki), 14. Bogdan Miłkowski, 13. Radosław Stefanowicz - 21. Mateusz Różowicz.
Concordia Piotrków Trybunalski: 1. Bartosz Kaniecki - 21. Dariusz Kukułka (72, 24. Hubert Adamski), 3. Łukasz Kaciczak, 4. Błażej Karasiak, 2. Szymon Moliński - 13. Stefan Potocki, 17. Janusz Stolarski (74, 23. Tomasz Wyciszkiewicz), 8. Karol Bortnik, 22. Daniel Jabłecki (57, 11. Szymon Błachowicz) - 15. Mariusz Zaor (90, 10. Adrian Jeremicz), 9. Tomasz Wolan.
Szczegóły Sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Widzów: 800.

OKS 1945 Olsztyn zawiódł swoich kibiców. Zespół Zbigniewa Kieżuna przegrał z broniącą sie przed spadkiem Concordią Piotrków Trybunalski 0:2 (0:1).

Pierwszą bramkę podopieczni Zbigniewa Kieżuna stracili już w czwartej minucie meczu. Mariusz Zaor ograł dwóch zawodników OKS-u i strzałem w długi róg bramki nie dał żadnych szans Danielowi Iwanowskiemu. Jeszcze w pierwszej połowie Mateusz Różowicz mógł doprowadzić do remisu, jednak w dogodnej sytuacji uderzył futbolówkę obok bramki. Szczęścia próbowali także Paweł Glowacki oraz Daniel Michałowski, ale piłka po ich strzałach przeleciała obok bramki.

W drugiej połowie OKS 1945 nadal przeważał nad zespołem Concordii. Ale to nie nasz zespół strzelił kolejną bramkę. W 82. minucie Tomasz Wyciszkiewicz zagrał na wolne pole do Tomasza Wolana, a ten w syutacji sam na sam z Danielem Iwanowskim nie dał mu najmniejszych szans na obronę. Błąd w tej sytuacji popełnili obrońcy naszego zespołu. Wcześniej na 1:1 mógł trafić Andrzej Jaroń. Niestety piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

To będzie kolejny bardzo ważny dla OKS-u 1945 Olsztyn. Podopieczni Zbigniewa Kieżuna podejmą broniącą się przed spadkiem Concordię Piotrków Trybunalski. Początek spotkania o godz. 17:00.

W ostatnim spotkaniu OKS 1945 Olsztyn wygrał na wyjeździe z Jeziorakiem Iława 2:0. Bardzo dobrze zagrał wtedy cały zespół. Trener Zbigniew Kieżun nie powinien robić roszad w składzie. Nowością w taktyce gry OKS-u 1945 jest w składzie gra dwóch nominalnych napastników. W Iławie grali Bogdan Miłkowski i Mateusz Różowicz. Na pewno nie zagrają kontuzjowani: Sebastian Spychała oraz Łukasz Suchocki. Być może trener w drugiej połowie spotkania da szansę gry dla powracającego do składu Daniela Michałowskiego, który już w Iławie siedział na ławce rezerwowej.

Powracają stare ceny biletów na mecze. 12 zł kosztuje wejściówka normalna, a 5 zł ulgowa (dla dziecki do lat 14 oraz dla kobiet).

Przed meczem odbędzie się impreza dla młodych adeptów piłki nożnej. Majówka jest powiązana z naborem piłkarzy do grup młodzieżowych OKS-u 1945. - Nie ma ograniczenia wiekowego. Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił w zespole OKS-u jest mile widziany - mówi dyrektor klubu Andrzej Królikowski. Organizatorzy przewidzieli grill oraz zabawy i konkursy dla młodych piłkarzy. Początek imprezy jest zaplanowany na godz. 11:00. Koniec o 15:00.