Relacja z meczu Omulew Wielbark - OKS II Stomilowcy Olsztyn

2008/2009 - Liga okręgowa Wielbark
Grunwaldzka 2, 12-160 Wielbark
Omulew Wielbark 1:0 OKS II Stomilowcy Olsztyn
0:0
55' Krzysztof Bugaj Bramki
kartki Łukasz Sosna ż
Marcin Grabowski ż
Marek Maleszewski ż
Bramki Omulew Wielbark:
OKS II Stomilowcy Olsztyn: Marek Maleszewski Sławomir Przybyliński Marcin Przybyliński Marcin Grabowski Paweł Podhorodecki Łukasz Sosna Bartosz Siedlik Paweł Radziwon [ 75’ Marcin Bender ] Piotr Pająski [ 50’ Krzysztof Wałdowski ] Radosław Białek [ 88’ Andrzej Łuczyński ] Paweł Kacprzykowski [ 65’ Grzegorz Zabielski ]
Szczegóły Sędzia:
Widzów: 150
Pogoda: chłodno

Nie udała się podróż rezerwom OKS do Wielbarka. Po słabym meczu podopieczni Dariusza Maleszewskiego przegrali 0:1.

Pierwsza połowa była słabym widowiskiem dla oka kibica piłkarskiego. Optyczną przewagę mieli zawodnicy z Olsztyna, jednak nie miało to żadnego przełożenia na wynik spotkania. W drugiej połowie nic się nie zmieniło w poczynaniach zawodników biało-niebieskich. Bramkę Stomilowcy stracili po rzucie rożnym. Zawodnik Omulewa podał piłkę do nieobstawionego w polu karnym Krzysztofa Bugaja, a ten przy totalnym braku reakcji obrony posłał piłkę po długim rogu do bramki strzeżonej przez Marka Maleszewskiego. To była 55 min. spotkania i od tego momentu Omulew zaczął bronić wyniku i jak się później okazało czynił to skutecznie.

OKS II Stomilowcy Olsztyn w niedzielne popołudnie zmierzą się na wyjeździe z Omulewem Wielbark. Trener Dariusz Maleszewski nie będzie mógł skorzystać z usług trzech zawodników.

Cały czas kontuzjowany jest Karol Miller, który doznał kontuzji na ostatnim treningu przed inauguracją rundy wiosennej. Do gry po chorobie wraca podpora olsztyńskiej obrony Marcin Przybyliński. Pauzować za kartki będą musieli: Łukasz Gomoła (czerwona kartka w ostatnim meczu), Bartosz Sacharczuk (czwarta i piąta zółta kartka) oraz Tomasz Długołęcki (cztery żółte kartki). W tym spotkaniu z pierwszej drużyny zagra jeden zawodnik. Powracający po kontuzji Paweł Podchorodecki będzie wzmocnieniem składu drużyny rezerwowej. W spotkaniu rozegranym w rundzie jesiennej wygrał OKS II po bramkach: Macieja Borzyszkowskiego i Pawła Kacprzykowskiego.