Relacja z meczu Radomniak Radomno - Stomil Olsztyn

Radomniak Radomno 0:1 Stomil Olsztyn
0:1
Bramki Suchocki 10'
ż Janik kartki Zakierski ż
Bramki Radomniak Radomno: Mariak Bobrowski Michalski Lewandowski Wachowicz Janik (54' Oziewicz) Sobieska (54' Lesisz) Rosłaniec (70' Dukalski) Barzyński Czpak Wawreńczuk
Stomil Olsztyn: Grygorowicz Aziewicz Frankowski Rzeźnikiewicz Spychała (89' Żakowski) Zakierski Lech Graczyk (71' Alancewicz) Michałowski Suchocki (82' Gabrusewicz) Śnieżawski (70' Harmaciński)
Szczegóły Sędzia: Krzysztof Sobieszek (Łódź)
Widzów:

Nie znalazła się jeszcze w tym ligowym sezonie drużyna, która znała by sposób na pokonianie OKS 1945 Olsztyn. Tym razem Olsztynianom nie sprostał w Radomiu miejscowy Radomiak, który uległ OKS 0:1 (0:1).

Olsztynianie rozpoczęli spotkanie niezwykle skoncentrowani i od pierwszych minut agresywnie, wręcz na pograniczu faulu atakowali zawodników Radomiaka. Opłaciło się to już w 10 minucie, kiedy gospodarzom nie udała się pułapka ofsajdowa. Napastnik OKS-u, Łukasz Suchocki, ubiegł swojego imiennika, który niepotrzebnie zbyt daleko wyszedł z bramki i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Po stracie bramki nic nie wskazywało, aby gospodarze będą chcieli szybko odrobić straty. Mało tego, to właśnie OKS miał sytuacje, aby podwyższyć wynik spotkania. Niestety strzały Śnieżawskiego oraz bardzo aktywnych: Grzegorza Lecha i Łukasza Suchockiego mijały bramkę Mariaka lub golkiper Radomiaka pewne bronił. Kilka minut po wznowieniu gry w drugiej połowie dwukrotną szansę na podwyższenie wyniku zaprzepaścił Suchocki. Wraz z mijającymi minutami drugiej odsłony meczu Radomiak osiągnął znaczną przewagę, jednak nie zdołał doprowadzić choćby do remisu. W 92 minucie olsztynianie mieli wyśmienitą okazję do zdobycia drugiego gola, jednak piłka po strzale naszego obrońcy trafiła w słupek.