Relacja z meczu Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

27 sierpnia 2017 r.
godz. 17

Olimpia Grudziądz 1:1 Stomil Olsztyn
1:1
13' Wołodymyr Kowal Bramki Grzegorz Lech (k) 20'
ż Mateusz Klichowicz
ż Matic Žitko
kartki Marcel Ziemann ż
Daniel Mikołajewski ż
Daniel Mikołajewski 59' cz
Ernest Dzięcioł ż
Bramki Olimpia Grudziądz: 1. Wojciech Małecki - 28. Michael Olczyk, 24. Matic Žitko, 33. Tomasz Wełna, 27. Marcin Woźniak - 14. Mateusz Klichowicz (57, 17. Eusébio Bancessi), 6. Maciej Wolski, 20. Daniel Feruga (68, 26. Ville Salmikivi), 7. Damian Michalik, 9. Marcin Kaczmarek - 11. Wołodymyr Kowal (78, 12. Nildo).
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 23. Paweł Baranowski, 31. Ernest Dzięcioł (90, 4. Jakub Mosakowski) - 10. Piotr Głowacki (67, 34. Wołodymyr Tanczyk), 14. Daniel Mikołajewski, 44. Adrian Karankiewicz, 5. Grzegorz Lech, 3. Marcel Ziemann - 9. Artur Siemaszko (75, 20. Wojciech Dziemidowicz).
Szczegóły sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

W 62. minucie Marcin Kaczmarek (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad poprzeczką).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 19:33:03

90+5' Koniec meczu.
90+4' Ville Salmikivi uderzył tuż obok słupka.
90+2' Kaczmarek fauluje Tanczyka.
90+2' Gospodarze cały czas w ataku... Póki co Stomil się umiejętnie broni.
90' Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej połowy.
90' Mosakowski wszedł za Dzięcioła. 1
87' Matic Žitko uderzył w twarz Lecha i dostaje kartkę.
87' Eusébio Bancessi uderzył na bramkę, ale pewnie obronił Leszczyński. 738
83' Lech uderza prosto w Małeckiego.
83' Wolski fauluje Ziemanna, będzie dobra okazja dla Stomilu.
80' Nildo strzelał zza pola karnego, ale dobrze broni Leszczyński. 738
78' Nildo wchodzi za Kowala. 738
78' 7 rzut rożny w II połowie dla Olimpii... nic jednak z niego nie wynika. 738
75' Dziemidowicz wchodzi na boisko w miejsce Siemaszki. 1
68' Ville Salmikivi wszedł za Ferugę. 738
67' Tanczyk wszedł za Piotra Głowackiego. 1
62' Kaczmarek nie wykorzystał rzutu karnego! Piłka poleciała nad poprzeczką bramki Leszczyńskiego. 738
60' Rzut karny dla gospodarzy i przy okazji żółta kartka dla Dzięcioła. 738
59' Daniel Mikołajewski fauluje Kowala i otrzymuje drugą żółtą kartkę. Przez ponad 30 minut będziemy grali w osłabieniu. 1
57' Pierwsza zmiana u gospodarzy - Eusébio Bancessi wszedł za Klichowicza. 738
53' Póki co nic ciekawego się nie dzieje, delikatna przewaga gospodarzy.
46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania.
44' Żółtą kartką ukarany Klichowicz. 738
43' Żółtą kartką ukarany Mikołajewski. 1
20' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL - GRZEGORZ LECH. Pomocnik "biało-niebieskich" pewnie pokonuje Wojciecha Małeckiego strzałem z "jedenastu" metrów. Mamy remis. 1
18' Matic Žitko fauluje w polu karnym Lecha, sędzią wskazuje na wapno! 1
13' GOOOLL - WOŁODYMYR KOWAL. Kaczmarek dośrodkował piłkę z rzutu rożnego w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Kowal i zdobył gola. 1:0! 738
4' Ziemann fauluje Klichowicza i dostaje "żółtko". 1