Relacja z meczu AP Jagiellonia Białystok (jm) - Stomil Olsztyn (jm)

AP Jagiellonia Białystok (jm) 2:1 Stomil Olsztyn (jm)
0:0
75' Jakub Kolo
87' Jakub Kolo
Bramki Kacper Trypucki 86'
Bramki AP Jagiellonia Białystok (jm): 33. Jakub Tomkiel - 21. Dawid Żakiewicz (46, 3. Dominik Stolc), 4. Eryk Kozłowski, 6. Jakub Kolo, 10. Szymon Stypułkowski, 20. Patryk Drygiel (68, 8. Kacper Nowacki), 7. Alan Rybak (46, 9. Krzysztof Szabłowski), 14. Błażej Rusiłowicz, 19. Kacper Ptasiński (46, 15. Maksymilian Cholewa), 16. Karol Chilmon (81, 2. Jakub Bigosiński), 18. Maksymilian Koj (46, 17. Bartłomiej Krasiewicz).
Stomil Olsztyn (jm): 92. Bartosz Stankiewicz - 21. Mateusz Wołoszyn, 19. Szymon Walko, 99. Igor Jędrzejczyk, 25. Aleksander Baniewski (65, 30. Mateusz Powązka), 32. Hubert Tomaszewski (80, 44. Kacper Trypucki), 8. Kacper Stryjek (65, 5. Adam Pietrzak), 17. Jakub Krztoń, 51. Jakub Babalski (22, 10. Mateusz Pajdak), 3. Marcel Abramczyk, 27. Paweł Rogalski.

Piłkarze Stomilu Olsztyn doznali trzeciej porażki w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Tym razem 1:2 z AP Jagiellonią Białystok.

Tradycyjnie olsztyńska drużyna do przerwy remisowała bezbramkowo. Stomil potrafił doprowadzić do remisu, ale ostatecznie stracili dwie bramki w tym meczu.

Kolejne spotkanie Stomil zagra na wyjeździe z Polonią Warszawa.

Juniorzy młodsi Stomilu Olsztyn występujący w Centralnej Lidze Juniorów U-17 w sobotę zagrają trzecie spotkanie w tym sezonie. Tym razem zagrają na wyjeździe z Jagiellonią Białystok.

Młodzi piłkarze Stomilu Olsztyn nie będą dobrze pamiętać początek sezonu. Na dwa mecze przegrali dwukrotnie. Najpierw 0:5 w Łodzi z Widzewem, a ostatnio u siebie 0:3 z Legią Warszawa.

Za każdym razem do przerwy olsztyński zespół zremisował bezbramkowo z rywalem, a worek z bramki otwierał się po przerwie.

Okazja na zdobycie pierwszych punktów pojawia się w sobotę (4 września). Olsztyński zespół zagra na wyjeździe z AP Jagiellonia Białystok. Rywale dotychczas zgromadzili na koncie 3 punkty. W ostatniej kolejce wygrali 2:1 z Polonią Warszawa, a w pierwszym meczu przegrali 0:2 w Warszawie z Legią.