41' Boisko opuszcza kontuzjowany Korzeniewski, a w jego miejsce wchodzi Patryk Rosoliński.
21' Goool - Jakub Błażewicz. Dośrodkowanie w pole karne, najwyżej wyskoczył Błażewicz, który strzałem głową pokonał Michała Przyborowskiego. Przegrywamy 0:1.
1' 17:34 - początek meczu.

Tomasz Aziewicz, fot. Emil Marecki

Aziewicz: Mecz miał dwa różna oblicza

13.08.14 21:37   em   1

Po meczu Stomil II Olsztyn - Polonia Pasłęk o komentarz poprosiliśmy trenera Tomasza Aziewicza.

- Mecz miał dwa różna oblicza. Pierwsza połowa to co podanie to strata. Muszę powiedzieć, że to było ostatnie spotkanie rezerw na tym boisku. Polonia tylko czekała na nasze straty w ataku pozycyjnym. W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Mieliśmy swoje sytuacje, Michał Przyborowski także wybronił kilka sytuacji. Kibicom mogło się to podobać. Chciałem podziękować piłkarzom za zaangażowanie w drugiej połowie, za to dążenie do strzelenia bramki.

Tagi: Stomil II Olsztyn, Tomasz Aziewicz, Polonia Pasłęk, IV liga, wypowiedź, rozmowa