Relacja z meczu Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

II liga 2023/2024 (24. kolejka, 17.III.2024 r.) Koniec Chojnice - stadion Chojniczanki
Chojniczanka Chojnice 1:0 Stomil Olsztyn
87' Hide Vitalucci Bramki
Bramki Chojniczanka Chojnice:
Stomil Olsztyn:
Oceń piłkarzy! Wybierz piłkarza z listy powyżej i daj mu notę za występ w tym meczu!

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 07:24:17

95' Koniec meczu.
95' Piotr Kurbiel sam na sam i... marnuje dwustu procentową sytuację. 1
87' Hide Vitalucci strzela bramkę z rzutu wolnego. 1359
84' Podwójna zmiana w Stomilu. Na boisko weszli: Michał Karlikowski oraz Iwan Brikner. Zeszli: Bartosz Florek oraz Michal Bezpalec. 1
82' Piotr Kurbiel z dystansu, ale kompletnie niecelnie. 1
79' Odważne wejście Bartosza Florka w pole karne, ale nie było nawet strzału. 1
70' Piotr Kurbiel wszedł za Daniela Pietraszkiewicza. 1
59' Igor Kośmicki napomniany żółtą kartką. 1
58' Igor Kośmicki z rzutu wolnego trafia prosto w bramkarza. 1
51' Gospodarze blisko objęcia prowadzenia, ale na szczęście piłka zatrzymała się na słupku. 1359
50' Michal Bezpalec z dystansu. Bramkarz gospodarzy pewnie łapie piłkę. 1
47' Wrzutka Filipa Wójcika w pole karne, ale Hubert Krawczun za lekko udarze głową, żeby wyprowadzić Stomil na prowadzenie. 1
46' Początek drugiej połowy. 1
45+2' Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis po pierwszych 45. minutach.
45+2' Zakotłowało się w naszym polu karnym, ale bez gola dla gospodarzy. 1359
30' Dobre przejęcie piłki przez Huberta Krawczuna. Wyszliśmy z szybką kontrą, ale pomocnik Stomilu nie zdecydował się na podanie do lepiej ustawionych kolegów, tylko sam strzelał. Bez efektu. 1
20' To powinno być 1:0 dla Stomilu! Filip Wójcik w dogodnej sytuacji wywalczył tylko rzut rożny. 1359
17' Dobra wrzutka Filipa Wójciak z rzutu wolnego, Bartosz Florek uderza prosto w bramkarza. 1
12' Miłosz Garstkiewicz uratował Stomil od utraty bramki. 1359
8' Szansa na szybką kontrę, ale zły wybór decyzji w wykonaniu Bartosza Florka. 1
2' Wrzutka Filipa Wójcika w pole karne, ale nikt nie zamknął akcji. 1