Artykuł

Bartex na dłużej ze Stomilem. Fot. stomilolsztyn.com

Bartex na dłużej ze Stomilem. Fot. stomilolsztyn.com

Bartex przedłużył umowę sponsorską

25.09.23 21:32   kyn   2  

Przedsiębiorstwo Handlowe Bartex przedłużyło umowę sponsorską ze Stomilem. Firma Państwa Olczaków współpracuje ze Stomilem od 2020 roku.

Bartex to dystrybutor podłóg i drzwi z wieloletnim doświadczeniem. Właścicielami rodzinnej firmy są Gabriela i Paweł Olczak. Klientom firmy oferowana jest kompleksowa usługa, która obejmuje fachowe doradztwo, transport oraz profesjonalny montaż. Bartex to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, która posiada bogaty wybór podłóg laminowanych, winylowych, drewnianych i drzwi pochodzących od najważniejszych, renomowanych polskich i zagranicznych producentów.

– Na przedłużenie umowy sponsorskiej zdecydowaliśmy się m.in. dlatego, że Stomil to nie tylko doskonały nośnik reklamowy, marketingowy, ale przede wszystkim ludzie – pracownicy, piłkarze – którzy go tworzą i dostarczają emocji olsztynianom. W projekt „Stomil Olsztyn” jesteśmy zaangażowani od 2020 roku i wierzymy, że nasza współpraca będzie wykraczała zdecydowanie dalej, o czym świadczy umowa podpisana długoterminowo! – powiedział dla oficjalnej strony klubu Paweł Olczak, współwłaściciel przedsiębiorstwa handlowego „Bartex”.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Bartex


Komentarze

  1. 26.09.23 20:07 barakuda

    Czemu srasz we własne gniazdo?

  2. 26.09.23 10:08 zorro

    kiedy wreszcie sponsorzy zaczną wymagać wyników i jakości

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!