Artykuł

Bartosz Florek w meczu przeciwko Jagiellonii Białystok U-17. Fot. Emil Marecki

Bartosz Florek w meczu przeciwko Jagiellonii Białystok U-17. Fot. Emil Marecki

Bartosz Florek zgłoszony do I ligi

07.05.21 15:46   kot   1  

Stomil Olsztyn zgłosił Bartosza Florka do rozgrywek I ligi. 16-letni napastnik występuje na co dzień w drużynie juniorów młodszych Adama Zejera w CLJ.

Bartosz Florek miał zostać zgłoszony do rozgrywek I ligi przed meczem z Koroną i usiąśc na ławce rezerwowych w tamtym spotkaniu, jednak na drodze stanęły problemy natury formalnej.

W trwającym sezonie IV ligi w barwach Stomilu II w 16 meczach zdobył 6 bramek, co czyni go najskuteczniejszym strzelcem drużyny rezerw, mimo że tylko 5-krotnie grał dłużej niż pół meczu. Wiosną występuje w zespole prowadzonym przez Adama Zejera, który rywalizuje w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Florek w 6 meczach zdobył 2 gole.

Tagi: Stomil Olsztyn, Bartosz Florek, I liga


Komentarze

  1. 07.05.21 16:06 Adam Zejer

    Gratulacje Bartek i powodzenia ⚽⚽⚽

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!