Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

"Bez napinki": Cisza... przed burzą?

06.01.15 18:37   em   5  

Ciężko prowadzi się serwis Stomilu Olsztyn w okresie świątecznym. Niby coś tam się dzieje, ale nic konkretnego. W spekulacje nie mamy zwyczaju się bawić i bawić się nie będziemy.

W tym momencie jedno jest pewne. Piłkarze na początku przyszłego tygodnia wracają do zajęć. Będą trenować w Olsztynie. Dajtki, siłownia, pewnie hala na Warmii... Czy pojadą na obóz? W tym momencie nie wiadomo, wszystko ma się wyjaśnić najpóźniej do końca stycznia. Podczas obozu piłkarze Stomilu Olsztyn i tak mieli grać sparingi z lepszymi drużynami, więc z góry założono, że nad siłą zespół będzie pracował w olsztyńskich warunkach. Na pierwszym treningu mają się pojawić wszyscy zdrowi piłkarze oprócz oczywiście Piotra Darmochwała. W poszukiwaniu nowych klubów wolną rękę dostali piłkarze z Japonii. Do wypożyczenia Arkadiusza Kopruckiego przymierza się Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Inni w tym momencie nie są przeznaczeni do sprzedaży. 

Miasto ogłosiło przetarg na budowę jupiterów. To kolejny kroczek, ku... licencji do gry w I lidze. Trzeba czekać, zbytnio się nie podniecam oczywiście, bo przetargów przy stadionie było tysiące, ale będę oczywiście pilnował sprawy. W następnym tygodniu mamy dowiedzieć się kto zaprojektuje nowy stadion dla Olsztyna. Dlatego proszę nie mylić dwóch przetargów. Ogłoszony wczoraj dotyczy jupiterów, a ten w grudniu innej sprawy. Jupitery, które teraz powstaną będą mogły być w przyszłości wykorzystane przy boiskach treningowych. Nadal trzymam się koncepcji, że bez stadionu, to wielkiej piłki w Olsztynie nie będzie. Choć jak powiedział mi ostatnio Gisbern w wywiadzie do Zina Stadion nr 200 Ekstraklasa jest tam gdzie są kibice Stomilu.

Widzieliście reklamę Stomil Cup w centrum Olsztyna? Jak słusznie zauważył Maju we wpisie na facebooku jest to jedyna reklama na okrąglaku, która nie szpeci. Zapowiada się fajna impreza piłkarska w Olsztynie, koniecznie musicie się na niej zjawić. Przygotowania cały czas trwają, ze strony kibiców także, w tym tygodniu m.in. oddajemy do druku jubileuszowy Zin Stadion do druku.

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu, I liga, Bez napinki


Komentarze

 1. 07.01.15 14:54 Krzycho

  Stary prezes piłkarzom płacił, ale ochronie i innym podmiotom już tak mu się nie spieszyło więc trochę się tych zaległości nazbierał, a mowa o tym była na jednym z walnych.

 2. 07.01.15 12:32 Joe Black

  tommy1976 spytaj poprzedniego prezesa co to znaczy pracować w czynie społecznym, bo on miał inne o tym zdanie niż wszyscy.

 3. 07.01.15 09:55 tommy1976

  ciekawi mnie jedna rzecz...przed prezesem Kiłdanowiczem, niby wszystko było ok, organizacyjna i finansowa stabilizacja, nikt na nic nie narzekał po za wynikami sportowymi, zawodnicy dostawali kasę na czas, co często było podkreślane jako wyróżnik Stomilu na tle ligi, o długach się nie mówiło, a przecież z tego co wiadomo, Stomilowi nikt kredytu nie udzielał. Teraz jest odwrotnie, są wyniki a mimo że sytuacja finansowa teoretycznie nie powinna się zmienić (przychody na identycznym poziomie jak nie większym, dzięki lepszej frekwencji na trybunach). Czyżby powstawały w klubie jakieś dziwne koszty tak mocno obciążające budżet ....????

 4. 06.01.15 19:38 F.R.T.

  dla przypomnienia :) WSZYSCY DO GDYNI !! http://stomil.olsztyn.pl/forum/viewtopic.php?t=3626&p=81421#p81421

 5. 06.01.15 19:09 Maniuś

  Niech powie Prezes jakie zadłużenie powstało przy jego rządzeniu. Piłkarzom obiecał za dobrą grę pieniądze a tu od września pieniądze płaci w ratach i to takich śmiesznych że szok. Jestem jak sobie pobiera pieniądze co miesiąc.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!