Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Odliczamy dni do pierwszego meczu

25.02.14 21:45   em   3  

Runda wiosenna startuje już w następnym tygodniu. Czas zleciał bardzo szybko i już w następny piątek piłkarze Stomilu zagrają w Rybniku. W jakim zestawieniu wybiegnie Stomil?

Gdyby teraz zadać takie pytanie trenerowi to odpowiedziałby dyplomatycznie, że na boisko wybiegną najlepsi piłkarze. Już w sobotę trener deklarował, że z Olimpią Zambrów grali w chwili obecnej najlepsi piłkarze. Po meczu okazało się, że nie było to najlepsze zestawienie. Przytomnie zauważył to też trener, który ściemniać nie lubi i wprost mówił, że większość zagrała poniżej oczekiwań. W pierwszym, jak i w drugim spotkaniu.

Mecz w Płocku to sprawdzian generalny dla naszego zespołu. Tutaj już nie powinno być żadnej rotacji w składzie i powinniśmy tego dnia przekonać się kto najlepiej przepracował zimę w olsztyńskim zespole. Tydzień przed ligą, bo przeciwnicy nie śpią i śledzą poczynania innych zespołów.

W Rybniku (w Płocku też) nie zobaczymy na pewno Grzegorza Lecha (pauza za żółte kartki) i Patryka Gondka (kontuzja barku).

Moim zdaniem najbliżej pierwszego składu są: Piotr Skiba, Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Michał Trzeciakiewicz, Łukasz Jegliński oraz Piotr Darmochwał.

Zanim jednak dojdzie do pierwszego spotkania wiosną obowiązkowo odbędzie się prezentacja Stomilu Olsztyn. Poprzednia w hali przy ulicy Głowackiego wypadła bardzo dobrze, więc i teraz można spodziewać się, że nudno nie będzie. Z tego miejsca wypadałoby zaprosić, ale czy zawsze trzeba specjalnie zapraszać? Nie może być to naturalna sprawa, że na tego typu imprezy, warto się wybrać!

W środę o godzinie 17 warto nastawić radiowe fale na 103,2 (lub odpalić w necie) i posłuchać premierowej audycji "Radia Olsztyn" - "Po treningu". Polecam, powinna być ciekawa audycja.

Tagi: Stomil Olsztyn, Bez napinki, Adam Łopatko, Piotr Skiba, Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Michał Trzeciakiewicz, Piotr Darmochwał, Grzegorz Lech, Patryk Gondek


Komentarze

  1. 26.02.14 12:47 maniek86

    Też prawda, ale czy przy takiej ilości zawodników przebije się do pierwszej 11? takiej sytuacji jak w tej rundzie nie było w Stomilu od dawna. Solidna kadra, na każdą pozycję po min. 2 zawodników którzy mogli by grać. Oby tylko się zgrali.

  2. 25.02.14 22:59 adam

    Z młodych wchodzi w rachubę jeszcze Kunek.

  3. 25.02.14 22:39 maniek86

    Myślę, że na początku będzie grał jednak Paweł Głowacki. Ciągle się zastanawiam nad młodzieżowcem. Są dwa wyjścia Żwir i Mroczkowski. Bardziej stawiam jednak na Żwira, ale zobaczymy.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!