Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Ulżyło mi...

25.03.14 17:35   em   4  

Ulżyło mi trochę na koniec tygodnia. Z trzech powodów. W sobotę Stomil wygrał ważne spotkanie, udała się akcja krew, a do redakcji dołączył Kyniu.

Ulga numer jeden. Spotkanie z Kolejarzem Stróże należało wygrać i tak się stało. Stomil zagrał przeciętnie, a nikt się nie pogniewa jak napiszę, że nasz zespół zagrał słabo. Chciałbym, żeby zawsze po słabszym występie nasz zespół wygrywał w lidze. To jest sztuka zarezerwowana dla najmocniejszych. Mniej więcej rok temu w poprzednim sezonie graliśmy u siebie z Kolejarzem Stróże. Przegraliśmy 2:3, a zespół wtedy prezentował się zdecydowanie lepiej od przeciwnika. Punkty dopisane i można spokojnie przygotowywać się do kolejnego wyjazdowego spotkania.

Ulga numer dwa. Dziękuje wszystkim za pomoc w organizacji "akcji krew". Emilowi Wojdzie za cierpliwość do mnie i za dobrą współpracę, Kyniowi za pomoc na miejscu, Irkowi G. (lapeo.pl, egit.pl) za ufundowanie wlepek dla osiedla Pojezierze oraz firmie R-Gol za wsparcie fantami. Jeszcze w tym tygodniu zrobimy losowanie koszulki. Szukam sierotki. Dziękuje także wszystkim za miłe słowa. Akcję będę chciał powtórzyć. Jeszcze tylko trzeba dograć termin.

Ulga numer trzy. Do redakcji dołączył Kyniu. Już od pewnego czasu pomaga mi przy projektach wideo. Teraz rozpoczął cykl swoich felietonów. Widać powiew nowości i świeżej krwi. Inne spojrzenie na piłkę. Po ilości komentarzy widać, że to ma sens.

Stomil w rundzie wiosennej strzela co mecz tyle samo bramek. W Rybniku dwie, w Ząbkach dwie i w ostatnim meczu też dwie. Myślę, że jak tyle samo strzelimy w Niepołomicach to zespół do Olsztyna wróci z trzema punktami.

W sobotę ruszają rozgrywki IV ligi. Stomil II jedzie do Nidzicy, żeby rozegrać mecz z ostatnią drużyną w tabeli. Zespół zapewne rozpocznie rundę od mocnego uderzenia. Drużyna ma ambitny cel awansu do III ligi. Nie powinno być z tym problemów moim zdaniem. Wystarczy tylko nie doprowadzić do sytuacji, że zespół zbiera głupie walkowery czy jedzie na wyjazd w mocno juniorskim składzie.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil II Olsztyn, Bez napinki, R-Gol


Komentarze

 1. 26.03.14 21:33 zjs

  Tobie ulżyło a mnie kamień znów na serce. Oglądałem mecz Miedzi z Arką w Pucharze. Zazdrość! Taka Legnica a mają ładny kameralny stadion z oświetleniem. A my po staremu na ruinie w kartoflisku. Tam nie można budować przyszłości klubu. Nieuchronnie zbliża się 2015 rok trzeba mieć stadion zgodny z wymogami bo inaczej nie dostaniemy licencji i cała harówa chłopaków na nic. Trzeba cisnąć tych buraków w ratuszu.

 2. 26.03.14 19:10 maniek86

  naderwanie "dwójki"- 3 tygodnie przerwy:/

 3. 26.03.14 18:53 JeanPorr

  te USG to już zrobili czy czo ?

 4. 25.03.14 21:22 maniek86

  Dwie brameczki będą miłym rewanżem za mecz w Olsztynie:)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!