Bezbramkowy remis

01.12.06 14:28   em   0

OKS 1945 Olsztyn zremisował z Olimpią Elbląg 0:0. Mecz rozegrano na boisku w Pasłęku, grając trzy razy po 30. minut. Spotkanie było wyrównane. Wynik remisowy można uznać za bardzo sprawiedliwy. Trener Nakielski w dzisiejszym spotkaniu sprawdzał sześciu nowych zawodników. W tym gronie znaleźli się: Marek Maleszewski (Huragan Morąg), Piotr Trzciński (Warmiak Łukta), Maciej Kisiel, Daniel Potuszyński (Mazur Ełk) oraz dwaj zawodnicy DKS-u Dobre Miasto - Paweł Chomej i Łukasz Małaszuk. W Olsztynie zostali Jacek Gabrusewicz, Rafał Szwed, Tomasz Żakowski, Bartosz Grygorowicz, Marek Śnieżawski, Paweł Łukasik, Daniel Michałowski i Dawid Wiśniewski.

Maleszewski - Aziewicz, Frankowski (46' Górzec), Kościuczuk, Podhorodecki (46' Rzeczkowski), Lech (46' Graczyk), Ruszkiewicz (46' Czerwiński), Trzciński (68' Spychała), Chomej (76' Kisiel), Małaszuk (60' Patuszyński), Kisiel (46' Kaszuba).

W pierwszej połowie nieco lepiej spisywali się trzecioligowcy - najpierw piłkę uderzoną przez Piotra Ruszkula wypiąstkował Marek Maleszewski, golkiper OKS, a następnie w poprzeczkę z rzutu wolnego trafił Daniel Ciesielski. Mimo że był to sparing, nie brakowało ostrej gry z obu stron - by nieco uspokoić zawodników, sędzia główny musiał wysłać na ławkę kar Łukasza Kościuczuka (OKS) i Piotra Trafarskiego, którzy nie szczędzili sobie nieprzepisowych zagrywek. W drugiej części pojedynku pod bramką rywali częściej gościli olsztynianie - sytuację sam na sam z Kamilem Ryłką (wychowankiem Naki Olsztyn) zmarnował Daniel Potuszyński (Mazur Ełk). Zwycięskiego gola w ostatnich minutach nie zdobył także Jarosław Kaszuba, któremu zabrakło zimnej krwi w polu karnym.

źródło: własne, gazeta.pl/olsztyn