Artykuł

Stomil Olsztyn bezbramkowo zremisował ze Świtem Skolwin. Fot. Łukasz Szymański

Stomil Olsztyn bezbramkowo zremisował ze Świtem Skolwin. Fot. Łukasz Szymański

Bezbramkowy remis ze Świtem Skolwin

18.02.23 11:50   em   3  

Piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrali w sobotę w Mrągowie sparingowe spotkanie ze Świtem Skolwin. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Szymon Grabowski bardzo chciał ostatni mecz przed ligą rozegrać na naturalnej nawierzchni. Niestety na chęciach się skończyło, bo w regionie nie udało się znaleźć placu, który by nadawał się do gry. Był temat m.in. boisk w gminie Ostróda. Tym samym Stomil został zmuszony do rozegrania meczu ze Świtem Skolwin (III liga) na sztucznej nawierzchni w Mrągowie.

Olsztyński II-ligowiec potraktował ten mecz jako próbę generalną przed meczem z Polonią Warszawa. Dlatego miejsce rozgrywania sparingu zostało podane dopiero w sobotę rano, tak żeby przypadkiem do Mrągowa nie przyjechali przedstawiciele "Czarnych Koszul".

Spotkanie z zespołem trenowanym przez Piotra Klepczarka zakończyło się bezbramkowym remisem.

W niedzielę w Biskupcu o godzinie 14:00 Stomil zagra grę kontrolną z IV-ligowym Jeziorakiem Iława. W tym meczu wystąpią piłkarze, którzy nie zagrali w sobotnim sparingu.

Za tydzień będziemy się już emocjonować spotkaniem ligowym. Stomil Olsztyn na własnym stadionie zagra z Polonią Warszawa. Mecz odbędzie się w niedzielę (26 lutego 2023 roku) o godzinie 14:30.

MELDUJEMY SIĘ WSZYSCY NA STADIONIE PRZY AL. PIŁSUDSKIEGO 69A!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Świt Skolwin, II ligaKomentarze

  1. 19.02.23 16:06 tomimaki

    W Gietrzwałdzie nadal powstaje, tj. płyty i trybuny ziemnej nie ma. W Starym Olsztynie płyta jest, a szatnie powstawały, gdy ostatni raz widziałem.

  2. 19.02.23 10:57

    Co się porobiło z boiskami.w starym Olsztynie czy Gietrzwałdzie ?

  3. 18.02.23 17:36 tomaso

    Polonia grała dwumecz z Motorem. Najpierw przegrała 0:2, w drugim meczu wygrała 3:1

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!