Artykuł

Cielarz gościem programu "Fanatyczne rozmowy". ZOBACZ WIDEO!

15.04.24 12:00   em   1  

W programie "Fanatyczne rozmowy" trzecim gościem Emilozo był Cielarz. Poruszyliśmy bardzo wiele wątków kibicowskich z lat 80-tych oraz 90-tych.

Robert opowiadał m.in. o zgodzie z ŁKS-em Łódź, Bałtykiem Gdynia czy Resovią. Skąd się wzięła kosa z Olimpią Elbląg? Jak się kiedyś jeździło na wyjazdy? Zapraszamy do sentymentalnej rozmowy kibicowskiej.

Podobała ci się rozmowa? Wesprzyj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Cielarz, kibice, Fanatyczne rozmowy


Komentarze

  1. 15.04.24 23:57 barakuda

    Dobry wywiad

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!