Artykuł

Remigiusz Szywacz, fot. Paweł Piekutowski

Remigiusz Szywacz, fot. Paweł Piekutowski

Czterech piłkarzy odchodzi ze Stomilu

30.11.18 23:26   em   6  

Czterech piłkarzy nie zobaczymy w rundzie wiosennej w barwach Stomilu Olsztyn.

Stomil za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Ernestem Dzięciołem (6 występów w trakcie 1,5 sezonu). Na wiosnę nie zobaczymy także Remigiusza Szywacza, któremu kończy się wypożyczenie z GKS-u Tychy (22 występy w 2018 roku).

W Stomilu nie zagrają także Szymon Jarosz (4 występy w rundzie jesiennej) oraz Adrian Serowiec (1 występ w 2017 roku).

Tagi: Stomil Olsztyn, Ernest Dzięcioł, Remigiusz Szywacz, Szymon Jarosz, Adrian Serowiec


Komentarze

 1. 01.12.18 21:03 Biała Armia

  Tu są od akademii do seniorów układy.

 2. 01.12.18 20:55 Rob1945

  Maks ma rację. Lepiej grać dwie ligi niżej na własny rachunek, niż ponad stan powiększać długi. Najważniejsze, żeby Stomil Olsztyn nie upadł!

 3. 01.12.18 19:07 barakuda

  Ostatnio cos info o wybrykach prezesa slabo widoczne na tym portalu.nawet konstruktywnej krytyki...to chyba portal kibicow tworzony przez kibicow dla kibicow.czy cos pomylilem?

 4. 01.12.18 15:28 Maks

  Ja jestem żeby bez żadnych skrupułów pogonić całe towarzystwo wzajemnej adoracji, wszystkie układy i układziki zakończyć, osoby odpowiedzialne za tą sytuację pociągnąć do odpowiedzialności karnej, zagrać sezon juniorami i chłopakami z regionu 2, 3 ligi za wynagrodzenie max 2-3 tyś miesięcznie, szukać, szukać i jeszcze raz szukać sponsorów dając im coś ciekawego w zamian za kasę. Jeśli się utrzymają to będzie rewelacja i kasa z PJS, jeśli nie to 2 liga i dalej to samo, gra juniorami, chłopakami z regionu i szukanie sponsorów. No i miasto które musi dawać 1 mln rocznie - więcej nie dadzą a to byłoby 1/4 budżetu przynajmniej.

 5. 01.12.18 15:20 Maks

  Moim zdaniem są 2 drogi albo znaleźć sponsorów na już, którzy będą dawać tyle żeby pokrywać bieżące wydatki i szukać kolejnych sponsorów dzięki którym wszystkie zaległości powoli będzie spłacał. Albo zredukować wszystkie koszta do minimum żeby w każdym miesiącu zostawała min. nadwyżka do spłacania zaległości, a w tym czasie poszukiwać sponsorów dając im jakąś wartość dodaną żeby chcieli wkładać jakąkolwiek kasę. Jeżeli prezes nie widzi żadnych sponsorów na horyzoncie na najbliższe miesiące to nie ma nad czym się zastanawiać i dalej zadłużać klub - bo ta wegetacja trwa zdecydowanie za długo i nie przynosi nic pozytywnego wręcz odwrotnie, lepiej zrobić 2 kroki w tył nawet do 3 ligi niż żyć w nadziei że może pojawi się jakiś milioner który zbawi klub, bo takie myślenie spowoduje że za 3 lata będzie 10 mln i już z tego się nie wyjdzie.

 6. 01.12.18 10:06 Wielki Stomil

  Strategia prezesa grać na wiosne juniorami!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!