DKS Dobre Miasto 0:2 OKS II Stomilowcy Olsztyn
Tomasz Długołęcki 42' ż
Dariusz Maleszewski 55' ż
Dariusz Maleszewski 58' ż
Dariusz Maleszewski 58' cz
Bramki DKS Dobre Miasto: Karol Czupajło Damian Kowalikowski Adam Orłowski Michał Włodarski Mateusz Witulski Łukasz Michalski Rafał Kij Maciej Lewkowicz Łukasz Olewniczak Dariusz Radziszewski Jarosław Waszkiel
OKS II Stomilowcy Olsztyn: Bartosz Grygorowicz Łukasz Gomoła [ 88' Andrzej Łuczyński ] Jakub Pusik Marcin Grabowski Bartosz Siedlik Karol Miller [ 80' Marcin Bender ] Paweł Radziwon Tomasz Długołęcki Dariusz Maleszewski Mateusz Różowicz [ 70' Paweł Kacprzykowski ] Łukasz Jędrzejewski
Szczegóły Widzów: 100 (0 gości)
Sędzia główny: Piotr Dudkiewicz
Sędziowie liniowi: Zenon Kubaszek, Paweł Wasik
Pogoda: pochmurno, bez deszczu, 6 °C

OKS II Stomilowcy Olsztyn sprawili na koniec rundy jesiennej swoim kibicom miłą niespodziankę. W Dobrym Mieście w spotkaniu z liderem wygrali 2:0.

Pierwszą bramkę w spotkaniu strzelił grający v-ce prezes klubu i zarazem kapitan olsztyńskiej jedenastki - Łukasz Gomoła. "Znalazłem się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie (24 minuta - red.). Dobrze dośrodkował z rzutu rożnego Paweł Radziwon, a ja zamykając akcję zmieściłem piłkę między głową obrońcy a poprzeczką." - mówił wielce zadowolony z wygranego spotkania autor pierwszego gola. Druga bramka padła na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy. Bardzo dobrym prostopadłym podaniem popisał się Tomasz Długołęcki, piłkę przyjął Mateusz Różowicz i pognał z nią w stronę pola karnego. Oddał mocny strzał z lewej nogi i bramkarz gospodarzy nie miał szans w starciu z młodym napastnikiem OKS-u. W drugiej części meczu wynik już nie uległ zmianie. Jednak było mocno nerwowo w szeregach gości. W 58 minucie po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić grający trener - Dariusz Maleszewski. Konsekwentna gra czwórką w obronie przyniosła wymierzony skutek. Bramkarz Bartosz Grygorowicz nie dał się pokonać napastnikom DKS-u i wygrana OKS-u z mistrzem jesieni okazała się faktem. Zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. W ostatnich minutach meczu Paweł Radziwon oddał strzał ku pustej bramce, jednak w ostatniej chwili obrońca z Dobrego Miasta wybił piłkę z samej linii bramkowej.

Było to ostatnie spotkanie OKS-u II Stomilowcy Olsztyn w rundzie jesiennej. Podopieczni Dariusza Maleszewskiego w 15 spotkaniach ugrali 17 punktów. Po rundzie jesiennej zajmują 11 miejsce w tabeli.

W dzień zaduszny przyjdzie grać piłkarzom OKS-u II ostatnią kolejkę rundy jesiennej ligi okręgowej. Nasi piłkarze wybierają się na mecz do Dobrego Miasta.

DKS, wcześniej Warfama klub z przeszłością III ligową podejmie na własnym obiekcie drużynę rezerw Olsztyńskiego Klubu Sportowego. Gospodarze już wcześniej zapewnili sobie mistrza jesieni i zrobili duży krok do awansu do wyżej klasy rozgrywkowej. W ostatnim spotkaniu zawodnicy DKS-u przegrali wyjazdowy mecz z Fortuną Wygryny 3:4. Wcześniej jednak zanotowali 11 wygranych z rzędu. Najlepszym strzelcem drużyny jest były zawodnik OKS-u 1945 Olsztyn - Dariusz Radziszewski.

OKS II Stomilowcy Olsztyn w ostatnim meczu wygrali wysoko 5:1 z Cresovią Górowo Iławieckie. Na niedzielne spotkanie trener Jerzy Budziłek desygnował do drużyny trzech piłkarzy: Bartosza Grygorowicza, Jarosława Prusika oraz Mateusza Różowicza. Dariusz Maleszewski liczy na kolejny dobry występ swoich piłkarzy i na urwanie liderowi punktów.