Artykuł

Jakub Mosakowski. Fot. Emil Marecki

Jakub Mosakowski. Fot. Emil Marecki

Dlaczego Jakub Mosakowski został wypożyczony? Wyjaśnia prezes Stomilu

06.10.20 12:02   em   6  

Stomil Olsztyn w poniedziałek (5 października) poinformował o wypożyczeniu Jakuba Mosakowskiego do II-ligowego klubu Błękitni Stargard. Dlaczego tak się stało? Za pośrednictwem oficjalnej strony wyjaśnia to Grzegorz Lech, prezes Stomilu Olsztyn.

- To był przemyślany ruch z naszej strony - mówi Lech. - Chcemy, aby Kuba zmienił na pewien czas otoczenie i grał więcej, niż do tej pory. Po powrocie do Stomilu nadal będzie młodzieżowcem. Wtedy chcemy w pełni wykorzystać jego potencjał. Przy podejmowaniu decyzji o wypożyczeniu nie chcieliśmy kierować się tym, że punktuje dwukrotnie w Pro Junior System, lecz pomyśleliśmy o rozwoju kariery Kuby.

I dodaje: - Osobiście była to dla mnie bardzo trudna decyzja, gdyż bardzo go lubię, a znam go od szesnastego roku życia. Natomiast uważam, że w tym momencie jego rozwoju będzie to bardzo dobra decyzja.

Jakub Mosakowski natomiast powiedział: - Mam nadzieję i wiarę w to, że wypożyczenie będzie pozytywnym etapem w moim życiu i wiem, że idąc tam mogę sobie tylko pomóc. Będę robił wszystko, żeby wrócić do Olsztyna jako lepszy piłkarz.

Tagi: Stomil Olsztyn, Jakub Mosakowski, Grzegorz Lech


Komentarze

 1. 06.10.20 16:43 czerkasow

  Yohi baboo no właśnie. Testują a na forum śpią.

 2. 06.10.20 16:37 Yogi baboo

  Robią miejsce dla następnych "asów".... 90minut.pl

 3. 06.10.20 16:00 chodi

  Graj jak najwięcej i wrócisz mocniejszy!

 4. 06.10.20 14:55 czerkasow

  Ale owijają w bawełnę.

 5. 06.10.20 12:38 jacekoks

  OK wyjaśnione. Powodzenia

 6. 06.10.20 12:34 A Ś

  Temat wyjasniony ! Decyzja jednak przemyslana, temat skonczony!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!