Artykuł

fot. ssmolsztyn.pl

fot. ssmolsztyn.pl

Dodatkowe 100 tys. zł od miasta

26.05.11 15:12   mmks   2  

Jeszcze przed końcem sezonu ratusz przekaże 100 tys. zł brutto OKS 1945 Olsztyn. To efekt podpisania między klubem a miastem umowy dotyczącej promocji miasta poprzez sport - informuje portal "dwadozera.pl".

- Z myślą o nas urząd miasta ogłosił w ubiegłym tygodniu przetarg na promocję miasta poprzez rozgrywki drugiej ligi - opisuje Andrzej Królikowski, dyrektor OKS 1945. - Zgłosiliśmy się, przyjęto naszą ofertę i w ubiegły piątek podpisaliśmy umowę.

Umowa obowiązuje do końca obecnego sezonu i - jak zapewniają w klubie - środki dzięki niej uzyskane pozwolą spokojnie dokończyć rozgrywki.

- Miesięczne utrzymanie klubu to prawie 150 tys. zł, więc kwota od miasta jest niebagatelna - przyznaje Królikowski. - Na pewno "wyczyścimy" dzięki tym środkom parę spraw i spokojnie dociągniemy do końca rozgrywek.

W sumie w tym roku miasto przekazało klubowi już 410 tys. zł. Oprócz wspomnianych 100 tys. zł ratusz przyznał klubowi również 90 tys. zł na szkolenie młodzieży i 220 tys. zł na realizację celów statutowych. Pieniądze za promocję poprzez sport dotyczą tylko trwającego sezonu. Wcześniej zastrzyki finansowe miasto przekazuje klubowi na cały rok.

Tagi: -


Komentarze

  1. 27.05.11 13:58 Tajny

    Z informacji jakich udzielił Kaczmarek na pomeczowej konferencji ze Stalówką to jest to ,,tylko" 20 tysięcy.

  2. 26.05.11 20:24 SzEFoo

    pytanie brzmi ile +/- zostało z długu jaki był przed sezonem?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!