Druga liga coraz bliżej!

21.04.01 12:00   arch   0

Stomil przegrał z Ruchem w Chorzowie, aż 1:4. Porażka powinna być znacznie wyższa, ale znakomicie bronił Andrzej Krzyształowicz. Znowu fatalnie zagrała obrona i znowu nasz zespół stracił gola na początku pierwszej i drugiej połowy. Rozpoczęło się od gola Palucha już w 2 min. Później do własnej siatki trafił Kościuczuk i było już 0:2. Pod koniec pierwszej połowy Stomil zaczął grać trochę lepiej jednak bez efektów. Druga połowa rozpoczęła się niepomyślnie - gola w 50 min. strzela Bizacki. W 62 min. "bramkę honorową" zdobywa Rafał Szwed. Wynik w ostatniej minucie ustala Surma. Tak więc jest coraz gorzej i jeśli tak dalej pójdzie to gra w drugiej lidze stanie się faktem.