Artykuł

Mirosław Jabłoński, fot. Artur Szczepański

Mirosław Jabłoński, fot. Artur Szczepański

Dwa najbliższe sparingi Stomilu

16.07.14 07:47   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają w najbliższym czasie dwa sparingi. W środę olsztyński zespół zagra z Sokołem Ostróda (godz. 18), a w czwartek z litewską Suduvą w Mariampolu (godz. 17).

- Przed nami dwudniowy cykl sparingowy, zatem musimy trochę pomieszać w ekipie. Nie będzie jednak takiego oto klucza, że tu pojedzie bardziej pierwszy skład, a tam bardziej drugi. Nie ukrywam jednak, że ostródzki mecz bardziej będzie służył kolejnemu sprawdzaniu testowanych graczy po to, żeby rozwiać ostatecznie wątpliwości - powiedział dla "Gazety Olsztyńskiej" trener Stomilu Mirosław Jabłoński.

Tagi: Stomil Olsztyn, Mirosław Jabłoński, Sokół Ostróda, sparing, Sudova Mariampol, Ostróda, Mariampol


Komentarze

  1. 16.07.14 17:06 F.R.T.

    oba ważne w kontekście przygotowań i takiej ilości nowych piłkarzy, ale ten z Litwinami wydaje się ciekawszy. Może nie jest to liga angielska czy hiszpańska ale to w końcu 3 drużyna ichnej ekstraklapy. to gra chyba w jakiś pucharach eurpoejskich?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!