94' Koniec meczu.
90' Czerwona kartka dla Rafała Pietrzaka 89
82' Boisko opuszcza Irakli Meschia, w jego miejsce Tomasz Chałas 1
81' Boisko opuszcza Łukasz Suchocki, w jego miejsce Piotr Głowacki 1
80' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Paweł Łukasik 1

Rafał Kujawa strzela bramkę na 1:0, fot. Emil Marecki

Katowice

Dwie bramki i tylko jeden punkt w Katowicach

10.10.15 19:52   zic   9

W rozegranym w Katowicach meczu 12. kolejki Pierwszej Ligi Stomil Olsztyn zremisował z miejscowym GKS 2:2 (1:1). Bramki dla Stomilu zdobyli Rafał Kujawa i Irakli Meschia.

Ciekawy mecz rozegrany w Katowicach oglądany był jednak przez nielicznych - decyzją wojewody stadion GKS został zamknięty. Stomil objął prowadzenie w 29. minucie po bramce Rafała Kujawy. Niestety, trzy minuty przed końcem pierwszej połowy sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę zamienił Grzegorz Goncerz i pierwsza część spotkania zakończyła się remisem.

W drugiej połowie, podobnie jak w pierwszej, Stomil nie  rezygnował z walki o komplet punktów w tym spotkaniu - w 59. minucie na ponowne prowadzenie, strzałem z 16. metrów, wyprowadził Irakli Meschia. Radość trwała krótko - już po trzech minutach Paweł Szołtys doprowadził do wyrównania.

Pomimo wielu dobrych okazji, wynik meczu nie zmienił się. Z Katowic wracamy z jednym punktem.

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Katowice, Rafał Kujawa, Irakli Meschia, Katowice, I liga

1. 11.10.15 12:53 chodi

A ja myślę że wygra Stomil. Nasi piłkarze też są już głodni zwycięstwa! Zagramy mądrze i odważnieto wygramy. Mamy naszego Tsubase Piotrka Głowackiego Żwira Trzeciego. To jest dla nich dobry moment, żeby pokazać się z lepszej strony. Głowy do góry i niech zwycięża Nasz Stomil!!!

2. 11.10.15 12:40 rysiek

to z nerwów joe.sorki ale szlak mnie trafia jak te pajace z sosnowca przyjadą i będą u nas świętować

3. 11.10.15 12:34 Joe Black

rysiek nie krzycz, Barcelony narazie ze Stomilu nie będzie. Krzyczysz i byki walisz :) Brawo Stomil!

4. 11.10.15 12:22 rysiek

CHWAŁA ZA WYNIK ZA WALKĘ.TYLKO SĄ DWA PROBLEMY:PIERWSZY TO TAKI PO CO CHŁOPAKI ŁAPIĄ TYLE KARTEK.LECH MESCHIA CO MECZ KARTKA,PARODIA.WEŁNA ŁAWKOWY GOŚĆ A CO WCHODZI TO ŁAPIE KARTKĘ I NAS OSŁABIA.GŁOWACKI WALCZY NA CAŁYM BOISKU A TYLE KARTEK NIE MA CO NASZE DWIE GWIAZDY,MOŻE NIECH PŁACĄ JAKIEŚ KARY ZA TE KARTONIKI.DRUGI PROBLEM TO PO CO TRZYMAMY W TYM KLUBIE MOZOLNEGO BEZPRODUKTYWNEGO TRZECIAKIEWICZA A NIKOGO NIE MA NA ŁAWIE NA ŚRODEK.W PIĄTEK TO NAWET GUARDIOLA Z TEJ ŁAWKI NIC BY NIE WYCZAROWAŁ.WKURWIA MNIE TO ŻE PRZYJEŻDŻA TAKI KLUB JEST TELEWIZJA CHŁOPY WIEDZĄ ŻE MOGĄ PAŁZOWAĆ A WSZYSCY ŁĄPIĄ KARTKI.DLACZEGO NIE GRA ŻWIR PANIE TRENERZE?????TRZECI BEZ FORMY ON PO 10 MINUTACH NOSI PŁUCA GŁOWACKI MŁODY BEZ FORMY A ŻWIREK BIEGA WALCZY A SZANS WCALE NIE DOSTAJE.W PIĄTEK W PIZDĘ ALE MOŻNA TYLKO PODZIĘKOWAĆ KARTKOWICZĄ ZA BRAK MYŚLENIA.

5. 11.10.15 05:23 dzbs

Jeden punkt.... Czy dużo czy mało, pojęcie względne. Jednak Panowie poprawcie koncentrację bo albo tracicie bramki w końcówkach albo po tym jak wychodzimy na prowadzenie. Sandecja, Wisła teraz GKS..... Gramy do końce, do gwizdka. TYLKO STOMIL OKS!!!!!

6. 10.10.15 20:35 Piekarz/OKS

karny słuszny czy z kapelusza?

7. 10.10.15 20:28 Kamyk

Brawo za walkę i poprawę jakości gry! Katowice to zawsze byl dla nas trudny teren. Teraz koniecznie 3 pkt z beniaminkiem. Mimo oslabionej linii pomocy. Trener na bank cos wykombinuje :)

8. 10.10.15 20:24 SzEFoo

Słuchając relacji z radia można było odnieść wrażenie, że mecz był do wygrania szczególnie po pierwszej połowie gdzie mieliśmy więcej okazji do zdobycia gola. Znowu się sprawdziło, że jak w pierwszym składzie gra Meschia to nie przegrywamy. Tylko, że w następnym pauzuje za nadmiar żółtych kartek... Do tego Lech i Wełna, a gramy z sąsiadem z tabeli i czas chyba wreszcie zwyciężyć bo punktować punktujemy, ale co z tego jak w ostatnich trzech kolejkach zdobyliśmy zaledwie 2pkt.

9. 10.10.15 20:17 barakuda

Cenny punkt na ciężkim terenie.w piątek okaże się jak dobre mamy rezerwy.SPW!