Artykuł

fot. Archiwum prywatne Rafała Dzierbickiego

fot. Archiwum prywatne Rafała Dzierbickiego

Dzierbicki i Dąbrowski jeszcze nie teraz w Stomilu

20.01.12 13:06   em   1  

Rafał Dzierbicki (Tęcza Biskupiec) i Tomasz Dąbrowski (Warmia Olsztyn) testowani zawodnicy w rundzie wiosennej nie zagrają jeszcze w barwach Stomilu Olsztyn.

- To utalentowani chłopcy. Uważam, jednak że potrzebują jeszcze trochę czasu, żeby grać na poziomie drugoligowym. Muszą popracować nad swoimi umiejętnościami. Wiosną będziemy obserwować ich w macierzystych klubach. Nikogo nie przekreślam - mówi na oficjalnej stronie Zbigniew Kaczmarek, szkoleniowiec Stomilu Olsztyn.

Tagi: Stomil Olsztyn, Tęcza Biskupiec, Warmia Olsztyn, Rafał Dzierbicki, Tomasz Dąbrowski, Zbigniew Kaczmarek, transfery


Komentarze

  1. 20.01.12 18:20 malutka^^

    Dzierbicki do Stomilu! ;)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!